Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Haapsalu salli jälgedes Haapsalu salli jälgedes Naiskodukaitse juubeliaasta puhul valmis esimene partii Naiskodukaitse salle, mille muster sai välja töötatud spetsiaalselt Naiskodukaitsele ja mis on kootud Haapsalu salli ainetel. Muster kujutab Naiskodukaitse sümbolit liiliaristi ja selle töötas välja ja kudus rahvusliku tekstiili tudeng Gerly Karu. Loodetavasti soojendab sall nii tulevast noort ema Kerstit kui ka järgmisi kingisaajaid! ← Eelmine Patriotism, talupojamõistus ja Eestimaa kivid Järgmine → Risti naised taastavad oma jaoskonna Haapsalu salli jälgedes

Haapsalu salli jälgedes

Eveli Sammelselg 19. jaan. 2012

Naiskodukaitse juubeliaasta puhul valmis esimene partii Naiskodukaitse salle, mille muster sai välja töötatud spetsiaalselt Naiskodukaitsele ja mis on kootud Haapsalu salli ainetel. Muster kujutab Naiskodukaitse sümbolit liiliaristi ja selle töötas välja ja kudus rahvusliku tekstiili tudeng Gerly Karu.

Haapsalu salli jälgedes
Kersti Podmo¹enski poseerib Naiskodukaitse salliga. Foto: Marilin Prants

Naiskodukaitsel on aastaid olnud tavaks kinkida Haapsalu sall ametiaja lõppedes ringkonna esinaistele või muidu teenekatele naiskodukaitsjatele. Naiskodukaitse sallide esimese partii esimene sall kingiti pidulikult Naiskodukaitse esinaise asetäitjale Kersti Podmošenskile, kes selle nädala kolmapäeval läks valmistuma ema rolli vastu võtma. Kersti on olnud Naiskodukaitse liige üle 10 aasta ja selle aja jooksul on ta tegutsenud organisatsiooni arengu huvides nii vabatahtlikuna kui ka hiljem palgalise töötajana. Kersti arvelt leiame hulgaliselt ilusaid detaile Naiskodukaitse viimaste aastate arengutes. Kersti on hea seisnud revisjonikomisjonide arengu eest, tema panus esmaabialase väljaõppe edendamisse on mõõtmatu, suuresti Kersti töö ja vaev on käivitanud parameedikute koolitamise Kaitseliidus.

Loodetavasti soojendab sall nii tulevast noort ema Kerstit kui ka järgmisi kingisaajaid!

FastLion CMS

Haapsalu salli jälgedes

Haapsalu salli jälgedes

Kersti Podmo¹enski poseerib Naiskodukaitse salliga Foto: Marilin Prants Naiskodukaitsel on aastaid olnud tavaks kinkida Haapsalu sall ametiaja lõppedes ringkonna esinaistele või muidu teenekatele naiskodukaitsjatele Naiskodukaitse juubeliaasta puhul valmis esimene partii Naiskodukaitse salle, mille muster sai välja töötatud spetsiaalselt Naiskodukaitsele ja mis on kootud Haapsalu salli ainetel. Muster kujutab Naiskodukaitse sümbolit liiliaristi ja selle töötas välja ja kudus rahvusliku tekstiili tudeng Gerly Karu.

Haapsalu salli jälgedes

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse