Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
EQ, SQ ja NKK EQ, SQ ja NKK Nädalavahetusel kohtus üle 60 naiskodukaitse vabatahtliku juhi Setumaal Naiskodukaitse juhtide laagris. Õppepäevad möödusid meeleolukalt – töised hetked olid vürtsitatud setupäraste vahepaladega. ← Eelmine Valmis Naiskodukaitse kümblus- ja tualettseep Järgmine → Lõppes kaheksas välikokakursus EQ, SQ ja NKK

EQ, SQ ja NKK

E. Sammelselg 2. augustil 2010

Nädalavahetusel kohtus üle 60 naiskodukaitse vabatahtliku juhi Setumaal Naiskodukaitse juhtide laagris. Õppepäevad möödusid meeleolukalt – töised hetked olid vürtsitatud setupäraste vahepaladega.

Üllatusesinejaid oli mitut sorti. Küll laulsid setu memmed ja tantsisid setu mehed. Ja vallavanem lõi trummi! Kogu laagri menüü oli setu rahvaretseptide seast. Selle eest võlgneme tänu teenekale välikokale Kairi Baumerile, kes veetis mitu unetut ööd setupäraseid retsepte otsides.

EQ, SQ ja NKK

Töine aeg päevast möödus arutledes emotsionaalsest intelligentsusest (EQ), sotsiaalsest intelligentsusest (SQ) ning enesejuhtimisest. Õppeprotsess toimus Kaitseliidu Kooli ülema Riina Nemvaltsi kogenud käe all. Kõik osalejad täitsid varmalt Lubaduste raamatut ning on loodetavasti homsest veel paremad emotsioonide juhtijad kui seni.

Sarnane juhtide laager korraldati Naiskodukaitses esmakordselt, sihtgrupiks vabatahtlikud juhid nii jaoskondade kui ringkondade juhatustest üle Eesti. Sel korral oli korraldajaks Põlva ringkond esirinnas Karmen Kevvaiga. Järgmine samasugune laager toimub kahe aasta pärast ning siis saab endale korraldamise au juba mõni teine ringkond.

EQ, SQ ja NKK

FastLion CMS

EQ, SQ ja NKK

EQ, SQ ja NKK

Üllatusesinejaid oli mitut sorti Küll laulsid setu memmed ja tantsisid setu mehed Nädalavahetusel kohtus üle 60 naiskodukaitse vabatahtliku juhi Setumaal Naiskodukaitse juhtide laagris. Õppepäevad möödusid meeleolukalt – töised hetked olid vürtsitatud setupäraste vahepaladega.

EQ, SQ ja NKK

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse