Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Automaadi valangute saatel kilo-lima 5, siin kilo-lima 8 Automaadi valangute saatel kilo-lima Samal ajal kui üks seltskond andis valu tulirelvadele, siis teine seltskond õppis raadiolaineid ja sidepidamise protseduure. Igaühele oma. ← Eelmine Laskelaagris aeti adrenaliin lakke Järgmine → Täna jagati tunnustust sõduri baaskursuse lõpetanutele Automaadi valangute saatel kilo-lima 5, siin kilo-lima 8

Automaadi valangute saatel kilo-lima 5, siin kilo-lima 8

Ave Rallmann

Samal ajal kui üks seltskond andis valu tulirelvadele, siis teine seltskond õppis raadiolaineid ja sidepidamise protseduure. Igaühele oma.

Automaadi valangute saatel kilo-lima 5, siin kilo-lima 8
Foto: Monika Leosk

Reede õhtul kogunes Potsepale ka seltskond sidehuvilisi. Teooriatunnid vaheldusid praktiliste ülesannetega. Reedeõhtuseks sisseelamiseks räägiti alternatiivside võimalustest. Laupäev algas raadioside protseduuridega, kus parajat elevust tekitas kooditabel ja püüd täherägastikust välja lugeda teade MH6 KJO ÜV3 – saa siis aru, mis ta tahab, aga meie nüüd saame :) Füüsilist osavust ja sitkust nõudis aga traatside, mida tuli vedada nii maa pealt kui ka maa alt ja õhustki. Kõik oli arusaadav kuni tuli teemaks raadiolained, korra tundus, et lained hakkavad ka minuni jõudma, kuid kahjuks seedin seda teemat ikka veel ja tuleb paluda järelaitamistunde. Erinevus kooli füüsikaga on see, et siis pidi tuupima, nüüd tahan ise aru saada, sest kuidas sa muidu antenne püstitad. Tutvustati ka paari sidepidamise agregaati ja olimegi valmis pühapäevaseks lõpueksamiks. Eesmärk oli luua raadio- ja traatside ning vastavalt sidepidamise reeglitele teateid edastada ja vastu võtta. Eesmärk sai täidetud. Kõik.

FastLion CMS

Automaadi valangute saatel kilo-lima

Automaadi valangute saatel kilo-lima

Foto: Monika Leosk Reede õhtul kogunes Potsepale ka seltskond sidehuvilisi Teooriatunnid vaheldusid praktiliste ülesannetega Samal ajal kui üks seltskond andis valu tulirelvadele, siis teine seltskond õppis raadiolaineid ja sidepidamise protseduure. Igaühele oma.

Automaadi valangute saatel kilo-lima 5, siin kilo-lima 8

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse