Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Aive Kivioja – Jõgeva Naiskodukaitse ringkonna taaslooja ja hing Aive Kivioja – Jõgeva Aive Kivioja on Naiskodukaitse liige olnud selle taasloomise päevast – 28. oktoobril 1992. läbi oma teenistusaja on ta olnud äärmiselt aktiivne ja tegus. Selle aja jooksul on ta olnud kahel korral Jõgeva ringkonna esinaine, Naiskodukaitse Lõuna piirkonna instruktor, Jõgeva jaoskonna esinaine ja kuulunud nii ringkonna kui jaoskonna juhatusse. Tema mitmekordne juhatustesse valimine on märk liikmete usaldusest ja austusest tema vastu. ← Eelmine Velli Ehasalu - naine nagu orkester Järgmine → Anneli Mikiver: "Saad aru, ma täiega kaifin seda" Aive Kivioja – Jõgeva Naiskodukaitse ringkonna taaslooja ja hing

Aive Kivioja – Jõgeva Naiskodukaitse ringkonna taaslooja ja hing

Mariana Maasik 25. nov. 2012

Aive Kivioja on Naiskodukaitse liige olnud selle taasloomise päevast – 28. oktoobril 1992. läbi oma teenistusaja on ta olnud äärmiselt aktiivne ja tegus. Selle aja jooksul on ta olnud kahel korral Jõgeva ringkonna esinaine, Naiskodukaitse Lõuna piirkonna instruktor, Jõgeva jaoskonna esinaine ja kuulunud nii ringkonna kui jaoskonna juhatusse. Tema mitmekordne juhatustesse valimine on märk liikmete usaldusest ja austusest tema vastu.

Aive Kivioja – Jõgeva Naiskodukaitse ringkonna taaslooja ja hing
Aive Soolepp - Naiskodukaitse Jõgeva ringkonna esimene esinaine

Aive Kivioja panus Jõgeva Naiskodukaitse ringkonna arengusse on hindamatu. Tema töö tulemusena on paranenud koostöö nii KL Jõgeva maleva kui teiste eriorganisatsioonidega. Olles ise aktiivne paljudes organisatsiooniga seotud valdkondades on Aive heaks eeskujuks igale naiskodukaitsjale. Ta on esindanud ringkonda nii laskmisvõistlustel, Koormusmatkal kui esindusüritustel. Tänu oma suurele kogemustepagasile on Aive osalenud lektorina väljaõppeüritustel, kuid ei põlga ta ära ka õppuripinki, kui selleks võimalus.

Suure töö on Aive ära teinud Naiskodukaitse organisatsiooni tutvustamisel avalikkuseses. Oma artiklite kaudu „Vooremaa“ lisas „Kindel Tahe“ ning ajakirjas „Kaitse Kodu“, isikliku eeskuju ja tegutsemistahtega on Aive ikka ja jälle uusi liikmeid NKK ridadesse toonud.

 

Aive Kivioja aktiivset vabatahtlikku tööd on tunnustatud mitmete teenetemärkidega, millest kõrgeimad on NKK Liiliaristi III klass ja KL Valgeristi III klass. 2010. aastal nimetati Aive Jõgeva ringkonna aasta naiskodukaitsjaks.

Aive Kivioja – Jõgeva Naiskodukaitse ringkonna taaslooja ja hing
Aive Naiskodukaitse koormusmatkal 2012
Aive Kivioja – Jõgeva Naiskodukaitse ringkonna taaslooja ja hing
Aive Kivioja ja Triinu Küünal Võidupühal Põltsamaal 2012

Lõpetuseks meenub mulle Aivega seoses 2010. aasta hilissügis. Novembri lõpupäevil toimus Jõgeva maleva aastapäeva tähistamine. Sama päeva hommikul osales Aive Haapsalus juhtide õppepäeval, päeval elas Tallinnas kaasa lapse esinemisele ning õhtuks jõudis halba ilma ja libedat teed trotsides Jõgevale ringkonda esindama. Oma vabatahtlikku kohust täites ja samal ajal pere jaoks olemas olles läbis Aive sel päeval 650 km.

FastLion CMS

Aive Kivioja – Jõgeva

Aive Kivioja – Jõgeva

Aive Soolepp - Naiskodukaitse Jõgeva ringkonna esimene esinaine Aive Kivioja panus Jõgeva Naiskodukaitse ringkonna arengusse on hindamatu Tema töö tulemusena on paranenud koostöö nii KL Jõgeva maleva kui teiste eriorganisatsioonidega Aive Kivioja on Naiskodukaitse liige olnud selle taasloomise päevast – 28. oktoobril 1992. läbi oma teenistusaja on ta olnud äärmiselt aktiivne ja tegus. Selle aja jooksul on ta olnud kahel korral Jõgeva ringkonna esinaine, Naiskodukaitse Lõuna piirkonna instruktor, Jõgeva jaoskonna esinaine ja kuulunud nii ringkonna kui jaoskonna juhatusse. Tema mitmekordne juhatustesse valimine on märk liikmete usaldusest ja austusest tema vastu.

Aive Kivioja – Jõgeva Naiskodukaitse ringkonna taaslooja ja hing

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse