Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Aitäh, Lilleoru! Aitäh, Lilleoru! Suvisel ajal on naiskodukaitse aktiivselt teavitustööd tegemas avalikel üritustel. Seekord kutsuti meid Lilleoru päevadele. Laste looming ← Eelmine Ausambad korda! Järgmine → Rohkem avatud uksi! Aitäh, Lilleoru!

Aitäh, Lilleoru!

Pille-Riin Moilanen 2. juulil 2014

Suvisel ajal on naiskodukaitse aktiivselt teavitustööd tegemas avalikel üritustel. Seekord kutsuti meid Lilleoru päevadele.

Aitäh, Lilleoru!
Tiina ja noorkotkas Andreas valmis tööks
Aitäh, Lilleoru!
Rõõmus meel käib tööga kaasa

Kes on Lilleorus käinud teavad, et koht on väga ilus ja täis head energiat.

 

Sellele lisaks olid vastutajad ka suurepärased võõrustajad nii külalistele kui ka külalisesinejatele nagu meie.

 

Naiskodukaitset ootas juba püstitatud telk. Temaatiliselt sõjaväeroheline. Meid varustati materjalide, värvide ja pintslitega. Isegi silt tehti valmis ja toodi kohale.

 

Ei jäänudki muud üle kui käised üles käärida ja tööle asuda. Ning tööd me tegime. Naiskodukaitse telk oli lastealas - meie ülesanne meisterdada lastega kollaaze ja punuda paelu.

 

Õpetasime ka turvalisust veekogu ääres. Kui algul mõtlesime, et loeks üle palju lapsi meie juures kunsti tegemas käib, siis päeva edenedes ei olnud selleks enam aega. Kohad laua ümber olid pidevalt hõivatud ja mõni laps tuli teisele või kolmandale ringile.

 

Multitasking on selliste töötubade võtmesõna. Kleepides, lõigates, juhendades sai tehtud ka teavitustööd. Palju oli juttu kodutütardest ja noorkotkastest, kuid sõna sekka ka emadele võimalustest Nasikodukaitses.

 

Aitähh, Lilleoru! Järgmine suvi tuleme jälle.

Aitäh, Lilleoru!
Laste looming
← Eelmine
Ausambad korda!
Järgmine →
Rohkem avatud uksi!

FastLion CMS

Aitäh, Lilleoru!

Aitäh, Lilleoru!

Tiina ja noorkotkas Andreas valmis tööks Rõõmus meel käib tööga kaasa Kes on Lilleorus käinud teavad, et koht on väga ilus ja täis head energiat Sellele lisaks olid vastutajad ka suurepärased võõrustajad nii külalistele kui ka külalisesinejatele nagu meie Suvisel ajal on naiskodukaitse aktiivselt teavitustööd tegemas avalikel üritustel. Seekord kutsuti meid Lilleoru päevadele.

Aitäh, Lilleoru!

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse