Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Airi Tooming - Naiskodukaitse esinaine Airi Tooming - Naiskodukaitse "Tema äärmine korrektsus, suur töövõime ja analüütilisus on teada igaühele, kes temaga kokku puutunud. Tunnen siiski ka selles igapäevaselt äärmiselt asjalikus Airis ära lõputult elurõõmsa ja elujaatava inimese. Sära, millega ta oma tegemistesse suhtub, nakatab üldjuhul ka teisi. Ja säraga tehtud asjad on alati head asjad. " " ← Eelmine Triin Seppet, Tartu ringkond Airi Tooming - Naiskodukaitse esinaine

Airi Tooming - Naiskodukaitse esinaine

"Tema äärmine korrektsus, suur töövõime ja analüütilisus on teada igaühele, kes temaga kokku puutunud. Tunnen siiski ka selles igapäevaselt äärmiselt asjalikus Airis ära lõputult elurõõmsa ja elujaatava inimese. Sära, millega ta oma tegemistesse suhtub, nakatab üldjuhul ka teisi. Ja säraga tehtud asjad on alati head asjad."

Airi Tooming - Naiskodukaitse esinaine
Airi Tooming (foto Taimo Lehtsalu)

Sünniaeg: 1979

Haridus: TLÜ organisatsioonikäitumise magister, TÜ semiootika ja kulturoloogia bakalaureus

Töökoht: Kaitseliit, Naiskodukaitse esinaine

Naiskodukaitse liige alates: 2000. a

Ringkond: Tallinn

 

Senine tegevus Naiskodukaitses:

 

Esimesed aastad Naiskodukaitses tegutsesin vabatahtlikuna Tartu ringkonnas, olles Akadeemilise jaoskonna aseesinaine, esinaine ning Tartu ringkonna esinaise kohusetäitja. Aastatel 2002-2003 olin Naiskodukaitse keskjuhatuse liige.

Teenistuskäik palgalisena algas 2003. aasta alguses, kui minust sai piirkonnainstruktor. 2006. aastast olen Naiskodukaitse esinaine.

 

Panus vabatahtliku naiskodukaitsjana  jäi peamiselt Tartu-aastatesse, kui tegutsesin nii korraldaja, eestvedaja kui lihtsalt aktiivse osaleja rollis. Hiljem olen Tallinna ringkonna liikmena edukalt osalenud 2005. aastal Naiskodukaitse koormusmatkal ning 2007. aastal Eel-Ernal ja Erna retkel.

 

Oma magistritöö Tallinna Ülikooli Psühholoogia Instituudis kirjutasin teemal ”Organisatsioonile pühendumine ning selle seosed inimese ja organisatsiooni vahelise sobivuse, organisatsioonipõhise enesehinnangu ning rahuloluga Kaitseliidu eriorganisatsioonis Naiskodukaitse”

 

Airi Tooming - Naiskodukaitse esinaine
Airi NKK juhtide laagris 2010. a suvel

 

Triin Tõnsing, Tartu ringkonna liige, Airist:

 

"Tunnen Airit üle kümne aasta, enamuse sellest ajast oleme suhelnud pea igapäevaselt. Meie tutvuse algusaegadel olime lustakad tudengid, nüüdseks mõnevõrra asjalikumad riigiametnikud. Lustlikust Airist siinkohal pikemalt juttu ei tee, see külg temast jäägu igaühele endale avastada. Mainin seda vaid seetõttu, et olen alati imetlenud nende kahe vastandliku omaduse sujuvat kooseksisteerimist Airis. Tema äärmine korrektsus, suur töövõime ja  analüütilisus on teada igaühele, kes temaga kokku puutunud. Tunnen siiski ka selles igapäevaselt äärmiselt asjalikus Airis ära lõputult elurõõmsa ja elujaatava inimese. Sära, millega ta oma tegemistesse suhtub, nakatab üldjuhul ka teisi. Ja säraga tehtud asjad on alati head asjad. Lisaks imetlen siiralt Airi jäägitut pühendumist. Pühendumist ka paljudele muudele asjadele tema elus, aga eriti just Naiskodukaitsele. Iga organisatsioon on suurel määral oma juhi nägu. Naiskodukaitse on viimastel aastatel tulvil häid ideid ja lennukaid tegusid. Ma usun, et see on olnud suur võit Naiskodukaitsele. Ja samavõrra on tutvus ja koostöö Airiga suur võit igale inimesele, kes koos temaga Naiskodukaitse ülesehitamises on osalenud."

 

 

FastLion CMS

Airi Tooming - Naiskodukaitse

Airi Tooming - Naiskodukaitse

Airi Tooming (foto Taimo Lehtsalu) Sünniaeg: 1979 Haridus: TLÜ organisatsioonikäitumise magister, TÜ semiootika ja kulturoloogia bakalaureus Töökoht: Kaitseliit, Naiskodukaitse esinaine Naiskodukaitse liige alates: 2000 a Ringkond: Tallinn Senine tegevus Naiskodukaitses: Esimesed aastad Naiskodukaitses tegutsesin vabatahtlikuna Tartu ringkonnas, olles Akadeemilise jaoskonna aseesinaine, esinaine ning Tartu ringkonna esinaise kohusetäitja "Tema äärmine korrektsus, suur töövõime ja analüütilisus on teada igaühele, kes temaga kokku puutunud. Tunnen siiski ka selles igapäevaselt äärmiselt asjalikus Airis ära lõputult elurõõmsa ja elujaatava inimese. Sära, millega ta oma tegemistesse suhtub, nakatab üldjuhul ka teisi. Ja säraga tehtud asjad on alati head asjad."

Airi Tooming - Naiskodukaitse esinaine

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse