Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Aasta lõpuüritus Murus Aasta lõpuüritus Murus Aasta esimesel ringkonna üritusel oli ühendatud sport ja mäng. Kindlasti andis selline vabamas vormis üritus võimaluse taas kokku saada ja motiveeris uutele tegudele ← Eelmine Meie ringkonna Aasta naiskodukaitsja kandidaat on Kersti Altpere Järgmine → Aasta algus - mis kõik on juba toimunud! Aasta lõpuüritus Murus

Aasta lõpuüritus Murus

Kersti Altpere 28. jaan. 2023

Aasta esimesel ringkonna üritusel oli ühendatud sport ja mäng.

Aasta lõpuüritus Murus
Foto: A.Paavo

Aasta lõpp ja uue algus: toimumiskoht Muru lasketiir, 14.jaanuar. 

Juba mitmes kord oleme aasta kokkuvõtteüritusega kolinud jõulukuu tihedast ajagraafikust ringi järgmise aasta algusesse. Sellel korral saime kokku taliharjapäeval, mil peaks veel pool talve ees olema.

Kuna ilmataat meid ei toetanud, siis korralikust talvespordist asja ei saanud. Libedust ja vett trotsides korraldasime kombineeritud kergejõustikuelementidega teatevõistluse. Ja hea tava kohaselt võitis sport. 

 

Aasta lõpuüritus Murus
Foto: K. Altpere

Tutvust sai teha läbimängu teel meie pikaajalise projekti lõpptulemusega, mänguga ”ALUTAGUSE RETK”. Kes mängida ei tahtnud, tegid jalutuskäigu ümber territooriumi. 

Muru lasketiirus on hr Karl Vähi ettevõtmisel valminud kümblustünn, millele ahju ostmiseks tegime ka meie oma panuse. Lisaks veeres Avinurme malevkonnast kohale ka liikuv autosaun ja metsa-spaa oligi olemas. Lisaks karastav õhk ja vesised jahutavad lumehanged. 

Kindlasti andis selline vabamas vormis üritus võimaluse taas kokku saada ja motiveeris uutele tegudele 

FastLion CMS

Aasta lõpuüritus Murus

Aasta lõpuüritus Murus

Foto: A Paavo Aasta lõpp ja uue algus: toimumiskoht Muru lasketiir, 14 Aasta esimesel ringkonna üritusel oli ühendatud sport ja mäng.

Aasta lõpuüritus Murus

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse