Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
8. märtsil kogu perega Vabaduse väljakule 8 märtsil kogu perega Naiskodukaitse, Eesti Politsei Naisühendus ja Sisekaitseakadeemia ootavad kõiki laupäeval, 8. märtsil algusega kell 12 Tallinnasse Vabaduse väljakule koguperepäevale Naistelt Naistele. com/naistepaev ← Eelmine Meie ise olemegi Naiskodukaitse visiitkaardid Järgmine → Naistelt naistele tõi vormikandjad naised Vabaduse väljakule 8. märtsil kogu perega Vabaduse väljakule

8. märtsil kogu perega Vabaduse väljakule

Ave Proos 4. märtsil 2014

Naiskodukaitse, Eesti Politsei Naisühendus ja Sisekaitseakadeemia ootavad kõiki laupäeval, 8. märtsil algusega kell 12 Tallinnasse Vabaduse väljakule koguperepäevale Naistelt Naistele.

8. märtsil kogu perega Vabaduse väljakule

 

Koguperepäeva eesmärk on tutvustada erinevaid võimalusi, kuidas tõsta enda ja oma lähedaste turvalisust. Pakume võimalust õppida konkreetseid uusi oskusi ja omandada vajalikke teadmisi.

Kolme tunni jooksul räägitakse enesekaitsest, esmaabist, naiste tegutsemisvõimalustest jõustruktuurides ja veel paljust muust. Kohapeal näeb teenistuskoerte etteasteid, toimub Eesti Naisjurtistide Liidu teavituskampaania „Naine pole kaup“ ning Sprata Spordiklubi treener paneb Liikumisaasta 2014 raames kõik Vabaduse väljakule kogunenud inimesed hea tervise nimel liikuma.

Muusikat teeb Eesti Kaitseväe ajateenijate rockbänd „Häiregrupp“ ning ei puudu ka üllatusesinejad. Kohal on maskotid Nublu, Ilves Illimar, Lõvi Leo, Kadett Kotkas ja Leopard Lauri.

Pakutakse sõdurisuppi ja Kodutütarde kaasabil toimub heategevuslik loterii, kus iga loos võidab.

 

Naistelt naistele tähendab seda, et üritust korraldavad naised, see on mõeldud peamiselt naistele ja ürituse raames kogutud raha annetatakse samuti naiste toetuseks. Kuigi põhirõhk on naistel, on tegemist ikka koguperepäevaga, kus leiavad tegevust ka lapsed ja mehed.

 

Kogu loteriist, oksjonist ja vabatahtlikest annetustest saadav tulu läheb Eesti Puuetega Naiste Ühenduste Liidu toetuseks.

 

Päevakava ja rohkem infot leiab aadressilt www.naistepaev.ee

või https://www.facebook.com/naistepaev

8. märtsil kogu perega Vabaduse väljakule

FastLion CMS

8 märtsil kogu perega

8 märtsil kogu perega

Koguperepäeva eesmärk on tutvustada erinevaid võimalusi, kuidas tõsta enda ja oma lähedaste turvalisust Pakume võimalust õppida konkreetseid uusi oskusi ja omandada vajalikke teadmisi Naiskodukaitse, Eesti Politsei Naisühendus ja Sisekaitseakadeemia ootavad kõiki laupäeval, 8. märtsil algusega kell 12 Tallinnasse Vabaduse väljakule koguperepäevale Naistelt Naistele.

8. märtsil kogu perega Vabaduse väljakule

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse