Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
„Üks kõigi, kõik ühe eest“ - spordigrupi tegemised Läänes „Üks kõigi, kõik ühe Mõeldes 2016. aasta spordigrupi toimetustele ja tegudele, ei saa kurta - enamus plaanitust sai täidetud ja vahest kaugemalegi jõutud kui algselt kavas. Sport ← Eelmine Naiskodukaitse baasväljaõpe kodutütre silme läbi Järgmine → Ringkonna side-ja staabigrupp pidas aru ja arendas sidet! „Üks kõigi, kõik ühe eest“ - spordigrupi tegemised Läänes

„Üks kõigi, kõik ühe eest“ - spordigrupi tegemised Läänes

Ivika Raudsepp 10. veebr. 2017

Mõeldes 2016. aasta spordigrupi toimetustele ja tegudele, ei saa kurta - enamus plaanitust sai täidetud ja vahest kaugemalegi jõutud kui algselt kavas.

Siiski on tunda, et grupp kui selline ei ole vaid nimekiri paberil.  Vahel kulges mõnigi  üritus hoopis kultuuri-, toitlustus- või mõne muu erialagrupi liikmete ülekaalus. Selles toredas koostöös ja uue vehklemishalli avamise valguses oli juba talvehakul kindel plaan, et „Üks kõigi ja kõik ühe eest“ - möödunud aastale paneme punkti ühe toreda vehklemisüritusega.

„Üks kõigi, kõik ühe eest“ - spordigrupi tegemised Läänes
Foto Merle Soone

Kui treeneriga, kelleks kõigile spordisõpradele tuttav Helen Nelis-Naukas, kuupäev paigas, tuli leida need julged, kes 15. jaanuaril valmis kolmeks tunniks end „musketäriks“ kehastama. Tore, et meie seltskonnas leidub neid kel kokkupuude vehklemisega olemas, siiani siiski vaid laste trenni saatmise näol. Vehelnud ei olnud meist keegi ja seda ühtlasem oli tase. Trenn algas jutuka ja sõbraliku Heleni eestvedamisel filmi „Vehkleja“ valmimislooga, järgnes kerge soojendus ning juba seisimegi ise filmist nähtud algpoosis.

„Üks kõigi, kõik ühe eest“ - spordigrupi tegemised Läänes
Algpoos. Foto Merle Soone
„Üks kõigi, kõik ühe eest“ - spordigrupi tegemised Läänes
"Musketärid" treenimas. Foto Merle Soone

Kui D´Artagnan läks Pariisi, et saada musketäriks, siis meil oli see tore võimalus koduõuel. Pean tunnistama, et musketäri tunnet sel korral siiski veel ei tundnud, kuid meenusid meie oma tuntud vehklejad ja mõtlesin, kas ka nende higi on minu kostüümis. Kogu varustuses tegutsemine nõuab juba omaette vastupidavust. Sel korral sai 13 „musketäri“ vehklemisega nakatatud ja meie suur huvi kannustas Helenit taas harrastajate gruppi avama, mis alustab tegevust juba 26. jaanuarist.

 

Duell peetud ja esmased kogemused jagatud, pisut torkidagi saanud, siirdusime malevasse, et kaardistada 2016 tehtut ja planeerida alanud aasta tegevusi. Aitäh visadele naistele, kes selle toreda ja asise pühapäeva, tegelikult terve aasta, teoks aitasid teha. Spordigrupi koosoleku sisuga saab tutvuda kui lugeda meie ridades väga värske Siret  Põlduri protokolli.

Otsuseid ja lubadusi sai omajagu. Keegi ei pidanud paljuks võtta endale mõnda kohustust. Nii ootame põnevusega kohe märtsi alguses Merle Soone algatusel Kuperjanovi retkel osalemist. Enne aga algab läbi terve aasta kestev Sõbraliiga võistlussari. Seal loodame oma värskelt valmivate särkidega teha reklaami organisatsioonile ning leida uusi harrastusi.

Aprillis on plaan lisaks korraldamisele võtta kahe võistkonnaga osa Koormusmatkast. Tõenäoliselt jätkub energiat aasta jooksul veel mitmeteks matkadeks: Valge laev, Tihu kevad, Mägramatk, kotkaretk jne. Kindlasti üritame olla aktiivsemad OKAS-e orienteerumiskolmapäevakutel.

Mais jätkame tervisepäeva traditsiooni, mille eestvedamise võttis enda kanda Beguta Kevvai. Sel korral plaanitavateks teemadeks on - kuidas valmistuda rännakuks ja piiluda Hiina meditsiini suunas. Enne suve on plaan teha värskendav ujumiskursus. Jätkuvalt on võimalus osaleda iganädalastes treeningutes, olgu selleks siis sulgpall, laskmine või indiaqa. Viimase ala klubi president tuleb meile veebruari keskel näidistrenni tegema.

FastLion CMS

„Üks kõigi, kõik ühe

„Üks kõigi, kõik ühe

Siiski on tunda, et grupp kui selline ei ole vaid nimekiri paberil Vahel kulges mõnigi üritus hoopis kultuuri-, toitlustus- või mõne muu erialagrupi liikmete ülekaalus Mõeldes 2016. aasta spordigrupi toimetustele ja tegudele, ei saa kurta - enamus plaanitust sai täidetud ja vahest kaugemalegi jõutud kui algselt kavas.

„Üks kõigi, kõik ühe eest“ - spordigrupi tegemised Läänes

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse