Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Avalike suhete alased teadmised luubi all Avalike suhete alased teadmised 23-25. oktoobril võtavad 11 ringkonnast kokku tulnud võistkonnad mõõtu avalike suhete alastes oskustes. Sakala naiskodukaitsjate peaaegu et valmis messiboks külaliste ootuses ← Eelmine Senise teadmisega „Sebra, sebra, siin küülik“, ei olnud midagi teha Järgmine → Tee, mis nähtamatu rajana kulgeb … Avalike suhete alased teadmised luubi all

Avalike suhete alased teadmised luubi all

Ene Sügav 23. okt. 2015

23-25. oktoobril võtavad 11 ringkonnast kokku tulnud võistkonnad mõõtu avalike suhete alastes oskustes.

Avalike suhete alased teadmised luubi all
"Olen Eesti patrioot", ütleb intervjueeritav

Kolmeliikmelistel naiskondadel tuli üles seada  messiboks ja seda presenteerida, teha nukufilm, tunda sümboolikat ja näidata teadmisi erialaoskustes.


Võistlus toimus Hiiumaal ja sai meeleoleku alguse praamil intervjuu tegemisega. Meie uurisime toredalt perekonnalt nende suhtumist Kaitseliitu ja valmisolekut ise riigikaitses kaasa lüüa.
Hilisõhtune Hiiumaa ja Palade tervitasid meid pilkase pimedusega.
Avalike suhete alased teadmised luubi all
Ene ja Lembe tööhoos. Kuigi ammu juba on südaöö.
Avalike suhete alased teadmised luubi all
Messiboks on broneeritud
Avalike suhete alased teadmised luubi all
Buss tekitas meis elevust

 

Teine päev üllatas meid ühe ootamatu võistluse ja meeleoluka õhtuse simmaniga. Ennelõunal saime asjatundjalt filmimeistrilt näpunäited, kuidas meisterdada videoklippi. Iga ringkond pidi kolme tunni jookul ette antud teema kohta lavastama klipi. Oh neid tehnilisi viperusi küll, mis meid tabasid! Aga kõik ringkonnad said klipi tehtud ning õppisid kindlasti juurde uusi teadmisi.

Nõukogude aega meenutava nostalgialaksu andis vanamoodne buss, mis sõidutas meid lähikonna põnevatesse paikadesse. Külastasime Hiiumaa Militaarmuuseumit, kus pärast põgusat tutvustust otsisime etteantud küsimustele muuseumi territooriumilt vastuseid. Siis saime võimaluse hiilida taskulampide valgusel Tahkuna varjendi käikudes. Edasi viis teekond meid Kärdla sadamasse. Õhtul panime oma teadmised proovile ajalooteeemalise ristsõna lahendamisega ning Naiskodukaitse esinaiste tundmisega. Olime rahulikult parasjagu õues toimetamas kui korraldaja järsku hõikuma hakkas: "Sakala! Kus te olete? Tulge võistlema!“. Meie ei saanud üldse enne aru, et veel on võistlusi plaanis.

Enne Hiiumaale sõitu pidid osalejad kodutööna ette valmistama Naiskodukaitset tutvustava messiboksi. Nende väljanäitus ja hindamine toimus pühapäeval.


Avalike suhete ja ajaloo erialavõistlus toimub sel aastal juba neljandat korda.

Avalike suhete alased teadmised luubi all
Sakala naiskodukaitsjate peaaegu et valmis messiboks külaliste ootuses

FastLion CMS

Avalike suhete alased teadmised

Avalike suhete alased teadmised

"Olen Eesti patrioot", ütleb intervjueeritav Kolmeliikmelistel naiskondadel tuli üles seada messiboks ja seda presenteerida, teha nukufilm, tunda sümboolikat ja näidata teadmisi erialaoskustes Võistlus toimus Hiiumaal ja sai meeleoleku alguse praamil intervjuu tegemisega 23-25. oktoobril võtavad 11 ringkonnast kokku tulnud võistkonnad mõõtu avalike suhete alastes oskustes.

Avalike suhete alased teadmised luubi all

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse