Seekord oli osalemas seitse liiget, kelle eesmärgiks oli omandada teadmisi, oskusi ja hoiakuid, mis on eelduseks organisatsiooni toimivuse mõistmiseks ja seal heaks tegevliikmeks olemisel. Teadmised Eesti riigikaitse struktuurist, juhtimisest, ajaloolisest taustast aitavad kindlasti noortel naiskodukaitsjatel mõista paremini oma rolli organisatsioonis.
Esimese päeva lõppedes jäänud kodutöö, kus oli vaja leida endas vastus küsimusele "millisena näen oma rolli riigikaitses?", oli eelduseks järgmise päeva ülesandel oma arenguperspektiivide loomise ja tegevuse planeerimise kirjapanekul. Sellele aitasid kaasa kindlasti meie instruktori Enely Jaani põhjalikud selgitused erinevate võimaluste uurimisel.
Organisatsiooniõpetuse mooduli läbinutel on kindlasti juba hea ettekujutus organisatsiooni toimimisest ja ootustest tegevliikmetele. Kursuse lõppedes jäi kõlama mõte, et Naiskodukaitse organisatsiooni parendamisse on valmis panustama kõik osalenud liikmed. | ||||
Naiskodukaitse tegevus
Väljaõpe, Tegevusvaldkonnad, Mentorlus, Tegevusplaan, Eelmised sündmused, Sündmuste arhiiv, "Ole valmis!" äpp
Tutvustus
Väärtused, Struktuur, Põhikiri, Sümboolika, Võsu õppe- ja puhkekeskus
Ajalugu
Enne II maailmasõda, Taasloomine, Virtuaalne muuseum, Naiskodukaitse juhid ajaloos, Aastaraamatud
Ringkonnad
Alutaguse, Harju, Jõgeva, Järva, Lääne, Põlva, Pärnumaa, Rapla, Saaremaa, Sakala, Tallinn, Tartu, Valga, Viru, Võrumaa
Astu liikmeks
Võta ühendust oma elukohajärgse ringkonna esinaise või instruktoriga, kontaktid leiad ringkondade alt. Loe liikmeks astumisest veel edasi..
Meie, naised
Sissejuhatus, Keskjuhatus, Persoonilood, Kõne Isamaale