Struktuur LogV SiÜ koosseisu kuuluvate alafunktsioonide jaotus: - Turvamajade, ladude ja peidikute ning majutamise ja teenuste tegevussuund - eesmärk on moodustada ja hoida käigus taristu, mis võimaldab majutada, ladustada, tagada haavatute stabiliseerimist, hoida ülal juhtimispunkti jne.
- Lahingumoona varustamise tegevussuund - eesmärgiks on tekitada kohalikul tasandil piisavad lahingumoona varud MK lahingutegevuseks (eelladustamine).
- Kortermeistri ja tõkkematerjalide varustamise tegevussuund - eesmärk on tagada kohalike territoriaalüksuste varustamine üksuse- ja individuaalvarustuse, töövahendite ning ehitus- ja tõkkematerjalidega.
- Transpordi tegevussuund - eesmärk on korraldada kohalikul tasandil piirkonnas teede ja liiklussõlmede kasutamine, täiendava veotranspordi kättesaadavus ja kasutamine.
- Kütuse varustamise ja remont-hoolduse tegevussuund - eesmärk on tagada kohalikud territoriaalüksused kütusega ning korraldada nende sõidukite remont ja hooldus kohalikul tasandil ja vastutusalas.
- Langenute hoolduse ja matmise tegevussuund - eesmärk on tagada kohalikul tasandil langenute hooldus, edastamine omastele või matmist kohalikule kalmistule.
- Toitlustuse, toidu- ja veevarustamise tegevussuund - eesmärk on tagada piirkonnas tegutsevatele üksustele (MK, KV, liitlased, KOV) toit ja vesi.
- Meditsiini ja haavatute evakuatsiooni tegevussuund - eesmärk on tagada kohalikul tasandil tsiviilmeditsiini ja tsiviilevakuatsiooni vahendite tugi MK üksustele ja KL sihtüksustele kriiside ja sõja ajal.
Ülesanded - Logistika võrgustiku sihtüksuse peamine eesmärk on vahendada vastutusala piirkonnas paiknevate ressursside ja teenusepakkujate baasil relevantsete logistiliste funktsioonide toetus maakaitse üksustele.
- LogV SiÜ on maakaitseringkonna (MKR) koosseisu kuuluv ja RA/SA üksusi ning allüksusi logistiliste ressursside ja funktsioonidega toetav sellekohane osis.
- Kaasnevad tegevused:
- määratud ülesannete ettevalmistamine RA ja kriisi ajal;
- kohalike ressursside kaardistamine ja registreerimine;
- LogV Gr formeerimine ja mobiliseerimine;
- kulude arvestus ja dokumenteerimine.
Kuidas mehitatakse? - Liikmele tehakse pakkumine, arvestades: a) isiku profiili, b) tema huvitatust ja c) tema võimeid.
- Kokkulepitud ametikoht SiÜ-s vormistatakse määramise läbi.
Milline on väljaõpe? Väljaõpe toimub vastavuses võimekirjelduses kajastatud ülesannetele ja kinnistatakse praktilise tegevusega. Esmane väljaõpe on seotud KL-se struktuurilise paiknemisega nt kortermeistri tööks vajalik väljaõpe. Varustus ja vahendid - Side- ja IT-vahendid;
- Meditsiinivarustus.
|