Naiskodukaitsjad tutvustasid huvilistele oma tegemisi , müüsid loteriid ning pakkusid lahendamiseks viktoriini Keila linna ja Kaitseliidu ajaloost. Kõigil osalejatel olid erinevad vormid ning ka seeläbi tutvustasime naiskodukaitset.
Üks vanem proua ütles, et juba vormi pärast tahaks olla meie ridades, aga vanus ja tervis enam ei luba. Pakkusime talle võimalust tulla toetajaliikmeks.
Nagu juba tradistiooniks, ei osalenud nasikodukaitsjad eraldi vaid koos kaitseliidu malevkonna ning kodutütarde ja noorte kotkastega. | ||||
KL Keila kompanii ühes malevkonna pealiku Priit Luurega oli kohale toonud nii tehnikat kui relvi ja uudistajaid oli palju. Esmakordselt olid noorteorganisatsioonid väljas oma telgiga eraldi noortealal. Pakuti liivakaartide töötuba, viktoriini ohutusest , mänge ning võimalust teha militaaarset näomaalingut, sättida selga selga vormi ja seljakotti. Oli väga töine ja tegus päev.
Proovige teiegi lahendada meie viktoriini 1. Esmakordselt mainiti Keilat (Keilael) kirjalikes allikates aastal....................- 2.Keilas asus linnus,millest tänapäeval on järel vaid varemed.Linnusega oli seotud.....................Alates 1989 tegutseb selles majas................................ Muuseum. 3,Keila raudteejaam rajati...................aastal seoses Paldiski-Tallinn-Narva raudtee rajamisega. 4.Kaitseliidu Harju malev taasloodi 9.mail ...................aastal Keilas. 5.Kaitseliidu Kela malevkonna taas- asutamiskoosolek toimus Keila Kultuurimajas 22.mail 1990. Liitumisavalduse täitsid ..................... meest. 6.Kaitseliidu maja Keilas asub aadressil....................................... 7.Noorteorganisatsiooni, Kaitseliidu struktuuriüksused on:........................................................ tüdrukutele vanuses 7-18 ja ....................................................................... poistele vanuses 7-18. 9. ............................................. on naisorganisatsioon, kus leidub harivat ja väljakutseterohket tegevustigale naisele. | ||||
Naiskodukaitse tegevus
Väljaõpe, Tegevusvaldkonnad, Mentorlus, Tegevusplaan, Eelmised sündmused, Sündmuste arhiiv, "Ole valmis!" äpp
Tutvustus
Väärtused, Struktuur, Põhikiri, Sümboolika, Võsu õppe- ja puhkekeskus
Ajalugu
Enne II maailmasõda, Taasloomine, Virtuaalne muuseum, Naiskodukaitse juhid ajaloos, Aastaraamatud
Ringkonnad
Alutaguse, Harju, Jõgeva, Järva, Lääne, Põlva, Pärnumaa, Rapla, Saaremaa, Sakala, Tallinn, Tartu, Valga, Viru, Võrumaa
Astu liikmeks
Võta ühendust oma elukohajärgse ringkonna esinaise või instruktoriga, kontaktid leiad ringkondade alt. Loe liikmeks astumisest veel edasi..
Meie, naised
Sissejuhatus, Keskjuhatus, Persoonilood, Kõne Isamaale