Kui koordinaadid olid kaardile kantud, võis matk alata. Rajale läksid kuus 2- või 3-liikmelist võistkonda. Esindatud olid nii naiskodukaitsjad, kodutütred kui ka kaitseliitlased. Läbida tuli 10 kontrollpunkti, mille vahel sai süüa hiiglaslikke mustikaid ja küpseid pohli.
Rajameister Taavi Tuisk leidis, et nendest radadest, mis Reekülas seni tehtud, oli selleaastane vist üks lihtsamaid, kuid natuke mõistatamist oli kõigil osalejail. Ta lisas: „Ilm oli hästi kena. Siinkandis on eriilmelisi metsi ja maastikke, mida osalejad said näha. Selles mõttes oli vaheldusrikas rada.“
Kui vaadata tulevikku, siis Tuisu sõnul valikuvariantide hulk kasvab, kui teha pikem rada. „Aastate jooksul on küll mitmed suunad läbi tehtud, aga kui soovitakse pikka ja keerulist rada, siis seda on võimalik teha. Praegu on see soov olnud pigem selline, et inimesed lihtsalt saavad kokku tulla ja natuke kaardi ja kompassiga tööd teha ning matkata.“ | ||||
7. Reeküla matka parimatest parimad olid
Marina Saukonen ja Marek Orumaa ajaga 2.00.24 Emilia Rozenkron ja Jane Jaakson ajaga 2.04.58 Kaili Nurk, Jane Süld, Elo Rosenfeld ajaga 2.15.58
|
Naiskodukaitse tegevus
Väljaõpe, Tegevusvaldkonnad, Mentorlus, Tegevusplaan, Eelmised sündmused, Sündmuste arhiiv, "Ole valmis!" äpp
Tutvustus
Väärtused, Struktuur, Põhikiri, Sümboolika, Võsu õppe- ja puhkekeskus
Ajalugu
Enne II maailmasõda, Taasloomine, Virtuaalne muuseum, Naiskodukaitse juhid ajaloos, Aastaraamatud
Ringkonnad
Alutaguse, Harju, Jõgeva, Järva, Lääne, Põlva, Pärnumaa, Rapla, Saaremaa, Sakala, Tallinn, Tartu, Valga, Viru, Võrumaa
Astu liikmeks
Võta ühendust oma elukohajärgse ringkonna esinaise või instruktoriga, kontaktid leiad ringkondade alt. Loe liikmeks astumisest veel edasi..
Meie, naised
Sissejuhatus, Keskjuhatus, Persoonilood, Kõne Isamaale