Milleks meile meediaplaan ning kuidas seda koostada, nii et sellest ka kasu oleks? Nendele küsimustele saime vastused Tallinna ringkonna liikme Elisa Jaksoni tunnis. Jagatud näpunäidete järgi koostasid ja esitlesid osalejad grupitöö vormis meediaplaani ühe valitud sündmuse kohta. Jätkuna koostasid naised ka pressiteate, kui olid värskelt Politsei- ja Piirivalveameti kommunikatsioonibüroo juhataja Kirsti Ruuli pressiteate koostamise praktilised soovitused ära kuulanud. Naiste tõetruid meediaplaane ja tähelepanu äratavaid pressiteateid kuulates tekkis tahtmine kohe kõik sündmused kalendrisse ära märkida, et neist mitte ilma jääda!
Sotsiaalmeedia võimalusi esitles Cloud Media OÜ konsultant Lauri Linnamäe. Küllap igaüks sai siin uusi teadmisi seoses sellega, millele edaspidi rohkem või vähem tähelepanu pöörata ja mida kasutada. Ühe või teise netikeskkonna kasutamise või teadmise kohta küsimine tekitas kuulajates palju elevust. | ||||
Naiskodukaitse sümboolika on teema, mida võiksid hästi teada ka kõik avalike suhete grupi liikmed. Naiskodukaitse sümboolika kasutamise A-st ja O-st rääkis pikaajalise sümboolikakomisjoni liikmeksolemise kogemusega Esti Meier Tallinna ringkonnast.
Mis peitub lühendi „CIMIC“ (eesti keeles tsiviil-sõjaline koostööüksus) taga ja millised on Naiskodukaitse avalike suhete grupi liikmete rakendamise võimalused Kaitseliidu ettevalmistavates üksustes, seda selgitas Naiskodukaitse väljaõppe arendusspetsialist Helen Allas. Eestis resideeruv USA Civil Affairs Team tutvustas väga huvitavalt CIMIC-i tegevust USA näitel. Tegime nendega koos ka praktilise grupitöö: kuidas ja milliste tegevustega saaks just naiskodukaitsjad näiteks suurõnnetuste toimumise korral elanikke aidata.
Koolituselt lahkusid naised lisaks saadud teadmistele ka uute kontaktide ja koostöömõtetega. Õnneks on Tallinna ringkonna ja Harju ringkonna avalike suhete grupi liikmed üksteisele nii lähedal. | ||||
Naiskodukaitse tegevus
Väljaõpe, Tegevusvaldkonnad, Mentorlus, Tegevusplaan, Eelmised sündmused, Sündmuste arhiiv, "Ole valmis!" äpp
Tutvustus
Väärtused, Struktuur, Põhikiri, Sümboolika, Võsu õppe- ja puhkekeskus
Ajalugu
Enne II maailmasõda, Taasloomine, Virtuaalne muuseum, Naiskodukaitse juhid ajaloos, Aastaraamatud
Ringkonnad
Alutaguse, Harju, Jõgeva, Järva, Lääne, Põlva, Pärnumaa, Rapla, Saaremaa, Sakala, Tallinn, Tartu, Valga, Viru, Võrumaa
Astu liikmeks
Võta ühendust oma elukohajärgse ringkonna esinaise või instruktoriga, kontaktid leiad ringkondade alt. Loe liikmeks astumisest veel edasi..
Meie, naised
Sissejuhatus, Keskjuhatus, Persoonilood, Kõne Isamaale