Kuna Naiskodukaitse on ajaga kaasas käiv organisatsioon ja meie baasväljaõppe kursusekava on uuenduste tuules, siis tegelesime ka omapoolsete ettepanekute tegemisega sellesse. Lisaks sai jagatud ühiseid häid praktikaid ning arengukohti ringkonnas toimuvate kursuste paremaks planeerimiseks ja läbiviimiseks.
Kirsiks tordil oli visualiseerimise nippide jagamine. Kõige paremini õpib ju kellegi teise kogemustest. Seega jagasid kolm instruktorit, kes sellealaseid teadmisi kogumas käinud, oma teadmisi ka teistega. See andis jälle ühe vahendi meie tööriistakohvrisse, mida erinevates õpetamisolukordades sealt välja kaevata, et tundidesse atraktiivsust ja põnevust lisada.
Miks olla vabatahtlik instruktor? Ikka selleks, et läbi selle on võimalus organisatsioonile tagasi anda midagi, mida Sulle on võimaldatud. Lisaks sellele on meie seas väga palju erinevate valdkondade spetsialiste, kelle teadmised ja oskused annavad võimaluse muuta meie kodumaad turvalisemaks ja paremaks kohaks.
Loodame, et maagilisel kuupäeval, 18.02.2018 alguse saanud traditsioon saab numbritelt kaasa väge ja indu! | ||
Naiskodukaitse tegevus
Väljaõpe, Tegevusvaldkonnad, Mentorlus, Tegevusplaan, Eelmised sündmused, Sündmuste arhiiv, "Ole valmis!" äpp
Tutvustus
Väärtused, Struktuur, Põhikiri, Sümboolika, Võsu õppe- ja puhkekeskus
Ajalugu
Enne II maailmasõda, Taasloomine, Virtuaalne muuseum, Naiskodukaitse juhid ajaloos, Aastaraamatud
Ringkonnad
Alutaguse, Harju, Jõgeva, Järva, Lääne, Põlva, Pärnumaa, Rapla, Saaremaa, Sakala, Tallinn, Tartu, Valga, Viru, Võrumaa
Astu liikmeks
Võta ühendust oma elukohajärgse ringkonna esinaise või instruktoriga, kontaktid leiad ringkondade alt. Loe liikmeks astumisest veel edasi..
Meie, naised
Sissejuhatus, Keskjuhatus, Persoonilood, Kõne Isamaale