Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Numbriväega seminar Numbriväega seminar 18. veebruaril kogunesid üle poole Saaremaa ringkonna vabatahtlikest instruktoritest Saaremaa Edukontorisse, et loodetavasti sisse viia uus ja kasulik traditsioon ehk vabatahtlike instruktorite seminar. Esimese kokkusaamise eesmärgiks oli kaardistada ühiselt olemasolev ressurss erinevate kursuste, sh ka baasväljaõppe läbiviimiseks. Tuleb tunnistada, et meie ringkonnal on sellega päris hästi, sest instruktoreid on juba päris palju ning huvilisi tuleb järjest juurde. 2018 alguse saanud traditsioon saab numbritelt kaasa väge ja indu! Baasväljaõpe Erialaõpe Vabatahtlikud instruktorid ← Eelmine Piret Pruul: Oma hobiks peangi Naiskodukaitsesse kuulumist ja sellega tegelemist Järgmine → Saarlased matkasid ajalooradadel EV 100 pidustustele vastu Numbriväega seminar

Numbriväega seminar

18. veebr. 2018

18. veebruaril kogunesid üle poole Saaremaa ringkonna vabatahtlikest instruktoritest Saaremaa Edukontorisse, et loodetavasti sisse viia uus ja kasulik traditsioon ehk vabatahtlike instruktorite seminar. Esimese kokkusaamise eesmärgiks oli kaardistada ühiselt olemasolev ressurss erinevate kursuste, sh ka baasväljaõppe läbiviimiseks. Tuleb tunnistada, et meie ringkonnal on sellega päris hästi, sest instruktoreid on juba päris palju ning huvilisi tuleb järjest juurde.

Numbriväega seminar
Fotod: Piret Paomees

Kuna Naiskodukaitse on ajaga kaasas käiv organisatsioon ja meie baasväljaõppe kursusekava on uuenduste tuules, siis tegelesime ka omapoolsete ettepanekute tegemisega sellesse. Lisaks sai jagatud ühiseid häid praktikaid ning arengukohti ringkonnas toimuvate kursuste paremaks planeerimiseks ja läbiviimiseks.

 

Kirsiks tordil oli visualiseerimise nippide jagamine. Kõige paremini õpib ju kellegi teise kogemustest. Seega jagasid kolm instruktorit, kes sellealaseid teadmisi kogumas käinud, oma teadmisi ka teistega. See andis jälle ühe vahendi meie tööriistakohvrisse, mida erinevates õpetamisolukordades sealt välja kaevata, et tundidesse atraktiivsust ja põnevust lisada.

 

Miks olla vabatahtlik instruktor? Ikka selleks, et läbi selle on võimalus organisatsioonile tagasi anda midagi, mida Sulle on võimaldatud. Lisaks sellele on meie seas väga palju erinevate valdkondade spetsialiste, kelle teadmised ja oskused annavad võimaluse muuta meie kodumaad turvalisemaks ja paremaks kohaks.

 

Loodame, et maagilisel kuupäeval, 18.02.2018 alguse saanud traditsioon saab numbritelt kaasa väge ja indu!

FastLion CMS

Numbriväega seminar

Numbriväega seminar

Fotod: Piret Paomees Kuna Naiskodukaitse on ajaga kaasas käiv organisatsioon ja meie baasväljaõppe kursusekava on uuenduste tuules, siis tegelesime ka omapoolsete ettepanekute tegemisega sellesse Lisaks sai jagatud ühiseid häid praktikaid ning arengukohti ringkonnas toimuvate kursuste paremaks planeerimiseks ja läbiviimiseks 18. veebruaril kogunesid üle poole Saaremaa ringkonna vabatahtlikest instruktoritest Saaremaa Edukontorisse, et loodetavasti sisse viia uus ja kasulik traditsioon ehk vabatahtlike instruktorite seminar. Esimese kokkusaamise eesmärgiks oli kaardistada ühiselt olemasolev ressurss erinevate kursuste, sh ka baasväljaõppe läbiviimiseks. Tuleb tunnistada, et meie ringkonnal on sellega päris hästi, sest instruktoreid on juba päris palju ning huvilisi tuleb järjest juurde.

Numbriväega seminar

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse