Laagri töötubade teemad on esmaabi, sõdurioskused, enesekaitse, tuleohutus, massiüritustel käitumine, kodused evakuatsioonivarud ja looduses hakkamasaamine. Nendest saab iga registreerunu valida kolm, millest osa võtta.
Laagri sihtgrupp on naised, kes ei kuulu Naiskodukaitsesse. Osalejad saavad vajadusel laagrisse kaasa võtta ka lapse alates 7. eluaastast, laste tegevusi korraldavad kogenud tegevusjuhendajad. |
Soovides anda hädaolukorras käitumise juhiseid edasi võimalikult paljudele inimestele, on Naiskodukaitse välja töötanud mobiilirakenduse “Ole valmis!”. Naiskodukaitsjatele on kogu selle info jagamiseks välja töötatud ohutushoiu kursus, mille teemadega nüüd ka organisatsiooni mitte kuuluvad inimesed tutvuda saavad.
“Meie eesmärk on tõsta inimeste teadlikkust ning valmisolekut erinevateks kriisiolukordadeks. Ohutushoiulaager on hea võimalus saada koolitust eluks nii vajalikel teemadel,” kommenteeris Naiskodukaitse esinaine Airi Tooming.
Kohtade arv laagris on piiratud. REGISTREERUMINE toimub SIIN LINGIL. |
LISAINFO: Veronika Isberg Tel. 53421415 |
Naiskodukaitse tegevus
Väljaõpe, Tegevusvaldkonnad, Mentorlus, Tegevusplaan, Eelmised sündmused, Sündmuste arhiiv, "Ole valmis!" äpp
Tutvustus
Väärtused, Struktuur, Põhikiri, Sümboolika, Võsu õppe- ja puhkekeskus
Ajalugu
Enne II maailmasõda, Taasloomine, Virtuaalne muuseum, Naiskodukaitse juhid ajaloos, Aastaraamatud
Ringkonnad
Alutaguse, Harju, Jõgeva, Järva, Lääne, Põlva, Pärnumaa, Rapla, Saaremaa, Sakala, Tallinn, Tartu, Valga, Viru, Võrumaa
Astu liikmeks
Võta ühendust oma elukohajärgse ringkonna esinaise või instruktoriga, kontaktid leiad ringkondade alt. Loe liikmeks astumisest veel edasi..
Meie, naised
Sissejuhatus, Keskjuhatus, Persoonilood, Kõne Isamaale