Heategevuslikku oksjonit on oma esemetega toetamas Marina Kaljurand, Joel Ostrat, Hendrik Sal-Saller, Anu Välba, Trad. Attack!, Gameboy Tetris, Ilmar Raag, Kaido Tiitus, Inboil, Priit Kuusk, Liina ja Vahur Kersna, Inga Lunge, Laura Põldvere, Ott Kiivikas, Kristiina Šmigun-Vähi, Roald Johannson, Igor Kopõtin, Karl-Erik Talvet, Martin Herem, Mihkel Raud ja Teet Margna.
Ettevõtmist omapoolsete oksjoni esemetega toetanud Marina Kaljurand on uhke selle üle, et ta on naiskodukaitsja, ja selle üle, mida naiskodukaitsjad teevad. “Sinilillekampaania on Naiskodukaitse lipulaev ja kui olukord nõuab, siis tuleb vastavalt kohanduda. Koroonakriisi tõttu ei saa kahjuks sellel aastal sinililli jagada, aga mul on väga hea meel osaleda "oma liblikatega" Naiskodukaitse heategevuslikul oksjonil,” jagas Kaljurand ning kutsus kõiki üles oksjonil osalema ja seeläbi meie veterane ja nende peresid toetama! “Anname au meie veteranidele!" sõnas Kaljurand.
Oksjon viiakse läbi Naiskodukaitse Facebooki lehel: facebook.com/events/2860209157570645/ Oksjoni esemed aitab võitjateni toimetada Itella Estonia OÜ.
Kogu oksjoni tulu annetatakse Eesti Vigastatud Võitlejate Ühingule, kellega koostöös Naiskodukaitse Sinilillekampaaniat korraldab. Kaheksandat aastat toimuva Sinilillekampaania eesmärk on kutsuda inimesi üles kandma Sinilille märki kaitseväe ja Kaitseliidu veteranide ja nende lähedaste toetamiseks. Veterane on meie seas üle 3000, kes on osalenud erinevatel rahvusvahelistel sõjalistel ja rahutagamise operatsioonidel mitmel pool maailmas.
Tänavu kevadel kogutakse annetusi, et toetada veterane, nende lähedasi ning tervishoiu- ja spordivaldkonda laiemalt. Kampaaniaga saadav tulu aitab Narva Haiglal soetada vajalikke seadmeid, MTÜ Peaasjadel jätkata tegevust vaimse tervise edendamisel, Viljandi linnal rajada välijõusaali ning Eesti Invaspordi Liidul edendada erivajadustega inimeste sporti.
| ||
Naiskodukaitse tegevus
Väljaõpe, Tegevusvaldkonnad, Mentorlus, Tegevusplaan, Eelmised sündmused, Sündmuste arhiiv, "Ole valmis!" äpp
Tutvustus
Väärtused, Struktuur, Põhikiri, Sümboolika, Võsu õppe- ja puhkekeskus
Ajalugu
Enne II maailmasõda, Taasloomine, Virtuaalne muuseum, Naiskodukaitse juhid ajaloos, Aastaraamatud
Ringkonnad
Alutaguse, Harju, Jõgeva, Järva, Lääne, Põlva, Pärnumaa, Rapla, Saaremaa, Sakala, Tallinn, Tartu, Valga, Viru, Võrumaa
Astu liikmeks
Võta ühendust oma elukohajärgse ringkonna esinaise või instruktoriga, kontaktid leiad ringkondade alt. Loe liikmeks astumisest veel edasi..
Meie, naised
Sissejuhatus, Keskjuhatus, Persoonilood, Kõne Isamaale