Traditsiooniliselt osalesid ringkonnakogul valitud esindajad kõigist Tallinna seitsmest jaoskonnast. Külalisena oli tervitamas Naiskodukaitse esinaine Airi Tooming, kes pidas ka avakõne.
Airi kõnest jäi kõlama kolm suunist, millele 2020. aastal tähelepanu pöörata:
Ringkonna esinaine Anneli Looken andis teada, et senini suurim ringkond Tallinn kaotas oma esikoha 2019. aastal Harju ringkonnale. Võtame täitmiseks 2020. a aastakäsu ja saavutame aasta lõpuks eesmärgi saada liikmete arvuks vähemalt 320!
Traditsiooniliselt tegi aastaülevaate revisjonikomisjoni tööst Katri Lindau ja 2020. aasta eelarvet tutvustas Maret Valner.
2020. aasta eesmärkidest rääkis Anneli Looken. Suur rõhk on evakuatsioonigrupi komplekteerimisel ja õppustel. Suurendama peaks liikmete kaasatust üritustel – vähemalt 80% liikmeskonnast peaks üritustel osalema. Jaoskondadele ja erialagruppidele jagati ülesanded: traditsiooniliselt korraldatakse näiteks orienteerumise väljaõpe, ohutushoiuteemaline suvelaager, esmaabi ja välitoitlustuse erialavõistlused, ülevabariigilised täiendkoolitused ning osaletakse Anname Au kampaanias.
Viimase esinejana andis Naiskodukaitse arendusspetsialist Sälli Hinrikus põneva ülevaate evakuatsioonigrupi olemusest ja ülevabariigilisest koostööst.
Ringkonnakogu lõpus toimusid ka traditsioonilised valimised vabanevatele ametikohtadele. Uuteks ringkonna juhatuse liikmeteks said Angelika Lebedev ja Bärbel Salumäe, juhatuse asendusliikmeks Aivi Murd-Murulauk; ringkonna revisjonikomisjoni valiti tagasi Katri Lindau, kes lisaks sellele valiti ka Naiskodukaitse keskjuhatuse liikmekandidaadiks; Naiskodukaitse keskkogu delegaadiks osutus Annika Hunt ja asendusdelegaadiks Sirje Sarapu; Kaitseliidu keskkogu liikmekandidaadiks valiti Sirle Baldesport-Märss ja asendusliikme kandidaadiks Erle Eenmaa. Palju õnne kõigile valitutele! |
Naiskodukaitse tegevus
Väljaõpe, Tegevusvaldkonnad, Mentorlus, Tegevusplaan, Eelmised sündmused, Sündmuste arhiiv, "Ole valmis!" äpp
Tutvustus
Väärtused, Struktuur, Põhikiri, Sümboolika, Võsu õppe- ja puhkekeskus
Ajalugu
Enne II maailmasõda, Taasloomine, Virtuaalne muuseum, Naiskodukaitse juhid ajaloos, Aastaraamatud
Ringkonnad
Alutaguse, Harju, Jõgeva, Järva, Lääne, Põlva, Pärnumaa, Rapla, Saaremaa, Sakala, Tallinn, Tartu, Valga, Viru, Võrumaa
Astu liikmeks
Võta ühendust oma elukohajärgse ringkonna esinaise või instruktoriga, kontaktid leiad ringkondade alt. Loe liikmeks astumisest veel edasi..
Meie, naised
Sissejuhatus, Keskjuhatus, Persoonilood, Kõne Isamaale