Võistlejad võtsid mõõtu näiteks sideprotseduuride tundmises, sideseadmete käsitsemises, ettekannete vormistamises. Lisaks pidid nad tundma tingmärke ning said osa ka kogemusest olla „lahingsituatsioonis“ sideautos, kus tuli üheaegselt joonistada kaarti, täita ettekandeid ja lahingpäevikut ning võtta vastu teateid erinevate sidevahendite kaudu. Esindatud olid nii teoreetilised kui ka praktilist teostust nõudvad ülesanded.
Võistluse võitis Tallinna ringkond koosseisus Tairi Välinurm, Heidi Tormet, Kristiina Hõbemägi ja Mariliis Vahera. Teise koha sai Põlva ringkond koosseisus Mari Plaado, Irina Vegner, Liivia Lints ja Maive Tõemäe. Auväärsele kolmandale kohale tuli Lääne ringkonna võistkond, kuhu kuulusid Küllike Tammeveski, Reeli Rae, Eda Tamme ja Anu Saue. | ||
Võitjavõistkond kiitis võistluse sisulisust ja seda, et ülesanded oli tihedalt seotud staabiassistentide kursusel omandatuga. Nad lisasid, et võlgnevad oma hea ettevalmistuse Kaitseliidu Tallinna maleva staabiülemale kpt Valjo Toomingale ning sidespetsialist v-vbl Tõnu Märsile.
Staabiassistentide erialavõistlus toimub üle aasta, seekordne oli järjekorras kolmas. 2009. aastal võitis võistluse Lääne ja 2011. aastal Sakala ringkond. |
Naiskodukaitse tegevus
Väljaõpe, Tegevusvaldkonnad, Mentorlus, Tegevusplaan, Eelmised sündmused, Sündmuste arhiiv, "Ole valmis!" äpp
Tutvustus
Väärtused, Struktuur, Põhikiri, Sümboolika, Võsu õppe- ja puhkekeskus
Ajalugu
Enne II maailmasõda, Taasloomine, Virtuaalne muuseum, Naiskodukaitse juhid ajaloos, Aastaraamatud
Ringkonnad
Alutaguse, Harju, Jõgeva, Järva, Lääne, Põlva, Pärnumaa, Rapla, Saaremaa, Sakala, Tallinn, Tartu, Valga, Viru, Võrumaa
Astu liikmeks
Võta ühendust oma elukohajärgse ringkonna esinaise või instruktoriga, kontaktid leiad ringkondade alt. Loe liikmeks astumisest veel edasi..
Meie, naised
Sissejuhatus, Keskjuhatus, Persoonilood, Kõne Isamaale