"Meie "karupojad" on nüüd karastunud ja teavad, kuidas metsa minna ja esmaabi kutsuda ning on saanud teha praktilisi tegevusi metsas". Meie lastele meeldis väga roomamine kiivriga ja pimesilmi raja leidmine. Samuti alias, kus tuli jäljendada loomi. Põnev oli ka ülesanne, kus pidi leidma piiratud alalt puu-, juur- ja köögivilju ning need meelde jätma, lausus Põlva lasteaia Mesimumm tegevusjuhendaja peale üritust. Küsimusele, kas keegi sooviks väikest sõdalase maalingut, ei olnud mitte vaikne "mina", vaid joosti tormi.
Naistel on hea meel, et suudeti oma tegevusega pakkuda lastele ja kasvatajatele üllatuslikke ja positiivseid elamusi. Tagasiside ürituse kohta oli väga positiivne ja sooviti, et meie koostöö oleks jätkusuutlik. Meie oleme valmis! Nii hea järelkaja kohe annab motivatsiooni järgmisel ühisüritusel veel rohkem pingutada ja paneb mitmetahukamalt mõtlema. (Ootame juba põnevusega, milline saab olema meie järgmine kokkusaamine) |
Naiskodukaitse tegevus
Väljaõpe, Tegevusvaldkonnad, Mentorlus, Tegevusplaan, Eelmised sündmused, Sündmuste arhiiv, "Ole valmis!" äpp
Tutvustus
Väärtused, Struktuur, Põhikiri, Sümboolika, Võsu õppe- ja puhkekeskus
Ajalugu
Enne II maailmasõda, Taasloomine, Virtuaalne muuseum, Naiskodukaitse juhid ajaloos, Aastaraamatud
Ringkonnad
Alutaguse, Harju, Jõgeva, Järva, Lääne, Põlva, Pärnumaa, Rapla, Saaremaa, Sakala, Tallinn, Tartu, Valga, Viru, Võrumaa
Astu liikmeks
Võta ühendust oma elukohajärgse ringkonna esinaise või instruktoriga, kontaktid leiad ringkondade alt. Loe liikmeks astumisest veel edasi..
Meie, naised
Sissejuhatus, Keskjuhatus, Persoonilood, Kõne Isamaale