Seekordne perepäev oli orienteeritud eelkõige Naiskodukaitse tegevuse tutvustamisele läbi nelja mooduli intervjuu vormis ja läbi praktilise tegevuse. Rita Pärnik ja Kersti Tamm tutvustasid organisatsiooni tervikuna, jagasid lastele õhupalle, emadele tutvustavat materjali ning suunasid isad poegadega revladega tutvust tegema. | ||
Nade¾da Alliksaar näitas sõduri täisvarustust ja rääkis , milliste ülesannetega puutuvad naised kokku metsas olles.
Tatjana Laadi rääkis esmaabi andmise oskuste vajalikkusest, tutvustas vajalikke võtteid erinevates situatsioonides abi osutamisel.Kasutusel olid ka haavamulaa¾id ( Urvel Tiimannil oli lahtine käeluu murd jne.), et muuta situatsioon tõepärasemaks.
|
Kõige suurem koormus oli väliköögi kokkadel Jana Nurmetul, Ene Kogeril, Riina Kukkel ja Heivi Truul, kes valmistasid keskpäevaks maitsva hernesupi külastajate valvsate pilkude all. Tutvustati kogu toidu valmistamise protsessi välitingimustes. Tulemuseks oli 200 rahulolevat külastajat, kes sõid lõunaks sõdurisuppi.
Vihmase perepäeva lõpetas Kait Tamra meeldiva kontserdiga.
Suur tänu Otepää Vallavalitsusele ja Otepää Kultuurikeskusele abi eest päeva läbiviimisel. Otepää Üksikkompanii meeste (Aleksander Mõttuse juhtimisel) abita ja Marko Tiirma intervjueerimisoskuseta ei oleks perepäev nii hästi õnnestunud.
|
Naiskodukaitse tegevus
Väljaõpe, Tegevusvaldkonnad, Mentorlus, Tegevusplaan, Eelmised sündmused, Sündmuste arhiiv, "Ole valmis!" äpp
Tutvustus
Väärtused, Struktuur, Põhikiri, Sümboolika, Võsu õppe- ja puhkekeskus
Ajalugu
Enne II maailmasõda, Taasloomine, Virtuaalne muuseum, Naiskodukaitse juhid ajaloos, Aastaraamatud
Ringkonnad
Alutaguse, Harju, Jõgeva, Järva, Lääne, Põlva, Pärnumaa, Rapla, Saaremaa, Sakala, Tallinn, Tartu, Valga, Viru, Võrumaa
Astu liikmeks
Võta ühendust oma elukohajärgse ringkonna esinaise või instruktoriga, kontaktid leiad ringkondade alt. Loe liikmeks astumisest veel edasi..
Meie, naised
Sissejuhatus, Keskjuhatus, Persoonilood, Kõne Isamaale