Nagu ikka revisjoni käigus välja tuleb, vajaksid jaoskonna juhtkonna liikmed rohkem nõustamist protokollide ja otsuste koostamisest.
Õppepäeva kõige mahukam osa oligi keskendunud sellele teemale. Heidi Toomse viis meid kurssi protokollide ja otsuste korrektsest vormistamisest. Samuti sai kõigile ühiselt selgeks, milliseid õigusakte peaks vaatama kui mõni asi selgusetuks jääb.
Teooria sai ka pärast lõunasööki praktiliselt kinnitatud ning igaüks sai grupitööna vormistada täiusliku protokolli ja otsuse. Kuigi reeglina peab protokoll olema esitatud 7 päeva jooksul peale koosolekut, siis seekord pidid naised 30 minutiga hakkama saama. Kuid vähemalt teavad kõik õppepäeval osalenud, kuidas nüüdsest õigesti vormistada.
Seejärel tutvustas ringkonna esinaine Anu Püümets ergutusi ja selgitas kuidas vormistada esildis ergutuse saamiseks. Saime kõik ka näidiseks täita esildise ergutuse saamiseks. Üleskutsena jäi kõlama, et märkaksime aktiivseid liikmeid enda ümber ja kui tingimused täidetud, siis ka neid ergutaksime.
Lõpuks rääkis ringkonna instruktor Pille Veitmaa ka muudest liikmetega seotud protseduuridest ning saime omavahel natuke ka arutada, mis veel vajaks selgitust.
Oli väga praktiline ning töökas pühapäev ning kindlasti muudab see jaoskonnasisest asjaajamist lihtsamaks ning korrektsemaks. | ||
Naiskodukaitse tegevus
Väljaõpe, Tegevusvaldkonnad, Mentorlus, Tegevusplaan, Eelmised sündmused, Sündmuste arhiiv, "Ole valmis!" äpp
Tutvustus
Väärtused, Struktuur, Põhikiri, Sümboolika, Võsu õppe- ja puhkekeskus
Ajalugu
Enne II maailmasõda, Taasloomine, Virtuaalne muuseum, Naiskodukaitse juhid ajaloos, Aastaraamatud
Ringkonnad
Alutaguse, Harju, Jõgeva, Järva, Lääne, Põlva, Pärnumaa, Rapla, Saaremaa, Sakala, Tallinn, Tartu, Valga, Viru, Võrumaa
Astu liikmeks
Võta ühendust oma elukohajärgse ringkonna esinaise või instruktoriga, kontaktid leiad ringkondade alt. Loe liikmeks astumisest veel edasi..
Meie, naised
Sissejuhatus, Keskjuhatus, Persoonilood, Kõne Isamaale