Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Ohutushoiutoimkonna väljaõppeline talvepäev Ohutushoiutoimkonna väljaõppeline talvepäev Mõnusalt talviseks muutunud ilmaoludes matkati Simisalust Kollassaarde. Retke jooksul jagasid oma teadmisi ja oskusi matkalistega Kristlin, Liisi ja Arti. Näiteks vaadati ühiselt üle, mida võiksid sisaldada loodusesse kaasa võetav ellujäämiskarp ja esmaabikotike, prooviti järele kuidas talvistes oludes lõket teha ning omletti valmistada. 2025 ← Eelmine Naiskodukaitsjad käisid „ Rebasejahil“ Ohutushoiutoimkonna väljaõppeline talvepäev


Naiskodukaitse tegevus
Väljaõpe, Tegevusvaldkonnad, Mentorlus, Tegevusplaan, Eelmised sündmused, Ole valmis! äpp, Ole valmis! laagrid

Tutvustus
Väärtused, Struktuur, Põhikiri, Sümboolika, Võsu õppe- ja puhkekeskus

Ajalugu
Enne II maailmasõda, Taasloomine, Virtuaalne muuseumNaiskodukaitse juhid ajaloos, Aastaraamatud

Ringkonnad
Alutaguse, Harju, Jõgeva, Järva, Lääne, Põlva, Pärnumaa, Rapla, Saaremaa, Sakala, Tallinn, Tartu, ValgaViruVõrumaa

Astu liikmeks
Võta ühendust oma elukohajärgse ringkonna esinaise või instruktoriga, kontaktid leiad ringkondade alt. Loe liikmeks astumisest veel edasi.

Telli kriisikoolitus
Ole valmis, kui loeb iga sekund - telli tasuta kriisikoolitus! Tasuta ja eluliselt vajalik koolitus sinu asutuses, kogukonnas või üritusel.
Koolitusi viivad läbi väljaõppinud Naiskodukaitse kriisikoolitajad. Loe veel edasi.

FastLion CMS

Ohutushoiutoimkonna väljaõppeline talvepäev

Ohutushoiutoimkonna väljaõppeline talvepäev

Foto:K Tealane K Mõnusalt talviseks muutunud ilmaoludes matkati Simisalust Kollassaarde. Retke jooksul jagasid oma teadmisi ja oskusi matkalistega Kristlin, Liisi ja Arti. Näiteks vaadati ühiselt üle, mida võiksid sisaldada loodusesse kaasa võetav ellujäämiskarp ja esmaabikotike, prooviti järele kuidas talvistes oludes lõket teha ning omletti valmistada.

Ohutushoiutoimkonna väljaõppeline talvepäev

www.naiskodukaitse.ee © 2025 » Naiskodukaitse