Kuna Keila jaoskond kasvab jõudsalt ja enamus uutest liikmetest on "inimesed tänavalt", siis oli plaan viia meie mentorid ja potensiaalsed menteed kruiisile Helsingisse. Laevasõidu ajal on hea vestelda ning naabrite
2. Küsi tagasisidet.
3. Paku mentorlust igale uuele liikmele. Vaatamata sellele, kas ta sinu arust vajab mentorit või mitte, räägi võimalusest ja kuidas mentorlus toimib. Niimoodi näitad, et organistasioon hoolib uutest liikmetest. Kedagi ei jäeta üksi.
4. Mentori roll võib olla mitte ainult sisseelamise protsessi kiirendaja, vaid ka pidur. Seda positiivses mõttes - võti leidmaks taskaalu nn tavaelu ja NKK elu vahel.
Leides endale sobiva tempo NKK üritustest osa võtmisel tagab selle, et liige püsib aktiivsena ja organisatsiooni kuulumine saab olla elukestev.
| ||
Naiskodukaitse tegevus
Väljaõpe, Tegevusvaldkonnad, Mentorlus, Tegevusplaan, Eelmised sündmused, Ole valmis! äpp, Ole valmis! laagrid
Tutvustus
Väärtused, Struktuur, Põhikiri, Sümboolika, Võsu õppe- ja puhkekeskus
Ajalugu
Enne II maailmasõda, Taasloomine, Virtuaalne muuseum, Naiskodukaitse juhid ajaloos, Aastaraamatud
Ringkonnad
Alutaguse, Harju, Jõgeva, Järva, Lääne, Põlva, Pärnumaa, Rapla, Saaremaa, Sakala, Tallinn, Tartu, Valga, Viru, Võrumaa
Astu liikmeks
Võta ühendust oma elukohajärgse ringkonna esinaise või instruktoriga, kontaktid leiad ringkondade alt. Loe liikmeks astumisest veel edasi.
Telli kriisikoolitus
Ole valmis, kui loeb iga sekund - telli tasuta kriisikoolitus! Tasuta ja eluliselt vajalik koolitus sinu asutuses, kogukonnas või üritusel.
Koolitusi viivad läbi väljaõppinud Naiskodukaitse kriisikoolitajad. Loe veel edasi.