Kui mina ennast sinna kirja panin, siis oli mul juba ettekujutus olemas mis toimuma hakkab, läbitud oli juba autokooli esmaabi õpe ning ka Eesti Punase risti esmaabi. TEGELIKULT ei olnud see üldse selline koolitus nagu ma ootasin, see oli palju huvitavam, praktilisem, kaasahaaravam ja tekkiski reaalselt tunne ja teadmine, et kui mina peaksin sattuma olukorda, kus minu lähedased või siis võõrad vajavad minu abi, siis olen mina see, kes neid aidata saab ja seda teebki.
Nende kahe päeva jooksul ei lämmatatud meid kuiva teooriaga, koolitajad olid nii head, nad oskasid panna kõiki kaasa mõtlema ja rääkima neil teemadel, arutama, kuidas oleks õige käituda, kui peaks juhtuma üks või teine õnnetus, trauma.
Ega ma väga palju ette rääkida ei taha, siis ei ole ju neil, kes sellel BVÕ-l käinud veel ei ole, seda põnevust ja ootusärevust, mis meil oli.
Ütlen veel, et kui sa kardad, et raiskad terve nädalavahetuse, 2 pikka päeva, laupäeva ja pühapäeva, kusagil klassiruumis istudes, siis see on vale hirm. Esmaabi BVÕ on väga mõistlikult ja põnevalt veedetud nädalavahetus nii neile, kes ei ole seda veel läbinud, kui ka neile, kes tahavad oma teadmisi ja oskusi värskendada..
Edu järgmisele meditsiinimoodulile registreerimisel, loodan, et kõik soovijad ikka malevasse ära mahuvad. |
Naiskodukaitse tegevus
Väljaõpe, Tegevusvaldkonnad, Mentorlus, Tegevusplaan, Eelmised sündmused, Sündmuste arhiiv, "Ole valmis!" äpp
Tutvustus
Väärtused, Struktuur, Põhikiri, Sümboolika, Võsu õppe- ja puhkekeskus
Ajalugu
Enne II maailmasõda, Taasloomine, Virtuaalne muuseum, Naiskodukaitse juhid ajaloos, Aastaraamatud
Ringkonnad
Alutaguse, Harju, Jõgeva, Järva, Lääne, Põlva, Pärnumaa, Rapla, Saaremaa, Sakala, Tallinn, Tartu, Valga, Viru, Võrumaa
Astu liikmeks
Võta ühendust oma elukohajärgse ringkonna esinaise või instruktoriga, kontaktid leiad ringkondade alt. Loe liikmeks astumisest veel edasi..
Meie, naised
Sissejuhatus, Keskjuhatus, Persoonilood, Kõne Isamaale