Selle kapi korda tegemine oli üks raskemaid asju, mis ma olen viimasel ajal teinud, see võttis kokku aega kaks tundi. Kasutasin erinevaid tööriistu (haamer, peitel, kruvikeerajad, raudkang, relakas jne) ja valatud sai higi ning mitu korda korralikult närvi mindud. Oma tarkust seal ümber käisid jagamas kõik osakondade esindajad alates maleva pealikust kuni valvurini. Sikutasin üksi ja sikutasin kahekesi. Sahtel 2 sai kõige rohkem peksa, tuli ta välja ühe tunniga ja sai ka selle käigus natuke viga. Puiduliimi tellin järgmiseks korraks. Sahtel 4 oli kõige visam. Peale 30 minutit, 500 kcal, 5 cm liikumist lõpuks ma lõikasin lihtsalt relakaga selle sahtli ääred lühemaks ja sahtel libises rahulikult välja. Sain ka vingumürgituse lõikamise ajal.
Lõpptulemus: sahtlid sain kõik madalamaks lihvkettaga lihvitud niipalju, et nad elegantselt libisevad sisse ja välja ilma raudkangi abita. Sahtel 2 saab järgmisel korral natuke liimi ja siis on ka see korralik.
Soovin ka edaspidi kasutada seda kappi, kuna ma sain selle kapiga sinasõbraks selle hoolduse käigus, tõstsin seda sisu sisse ja välja ja natuke puhastasin. |
Naiskodukaitse tegevus
Väljaõpe, Tegevusvaldkonnad, Mentorlus, Tegevusplaan, Eelmised sündmused, Sündmuste arhiiv, "Ole valmis!" äpp
Tutvustus
Väärtused, Struktuur, Põhikiri, Sümboolika, Võsu õppe- ja puhkekeskus
Ajalugu
Enne II maailmasõda, Taasloomine, Virtuaalne muuseum, Naiskodukaitse juhid ajaloos, Aastaraamatud
Ringkonnad
Alutaguse, Harju, Jõgeva, Järva, Lääne, Põlva, Pärnumaa, Rapla, Saaremaa, Sakala, Tallinn, Tartu, Valga, Viru, Võrumaa
Astu liikmeks
Võta ühendust oma elukohajärgse ringkonna esinaise või instruktoriga, kontaktid leiad ringkondade alt. Loe liikmeks astumisest veel edasi..
Meie, naised
Sissejuhatus, Keskjuhatus, Persoonilood, Kõne Isamaale