Oksjonilt leiab ainulaadseid elamusi ja väärtuslikke esemeid – näiteks saab soetada võimaluse piiluda võidupüha paraadi korralduse telgitagustesse ning töövarjutada selle tähtsa sündmuse ajal Kaitseliidu veeblit, pidada maha saunaõhtu Afganistanis asunud saunas või minna merereisile jäämurdja Tarmoga. Samuti on võimalik oksjonivõitjal minna koos USA 7. ratsaväerügemendi 5. eskadroni ülema kolonelleitnant Michael L. Heftiga lõunasöögile. Oksjonilt leiab aga ka mitmeid käega katsutavamaid esemeid, näiteks professionaalse Milwaukee tööriistakomplekti, erinevaid raketisüsteemide ja soomukite mudeleid, Sõru Jazzi piletid, kindralmajor Riho Ühtegi noa, erinevaid muuseumipileteid, matkaseiklusi ja veel palju muud.
Oksjon viiakse läbi Osta.ee keskkonnas, kus tuleb end pakkumise tegemiseks kasutajaks registreerida. Pakkumised algavad 2 eurost, mis on Sinilillekampaania miinimumannetus.
Oksjoni lõpuaeg on 13. aprillil kell 16.00, aga kui pakkumine tehakse viimasel minutil, siis nihkub lõpuaeg viis minutit edasi. Lõpuaeg ei pikene lõpmatuseni, seda pikendatakse kuni kolm tundi esialgsest lõpuajast.
Oksjoniesemete valikuga saab tutvuda siin.
Heategevuslikku oksjonit toetavad oma esemete või teenustega paljud erinevad Eesti asutused, ettevõtted ning eraisikud. Teaduskeskus AHHAA on juba teist aastat heategevusliku Sinililleoksjoni koostööpartner. Otsust omalt poolt panustada põhjendab AHHAA juhatuse liige Pilvi Kolk: „AHHAA jaoks on oluline toetada algatusi, mis hoiavad meie ühiskonda tugevana. Panustades oksjonile, anname oma osa sellesse, et teaduse rõõm ulatuks inimesteni, kes ise on panustanud meie ühise heaolu ja turvalisuse heaks.“ | ||
Oksjoni reeglid |
Kogu oksjoni tulu annetatakse Eesti Vigastatud Võitlejate Ühingule, kellega koostöös Naiskodukaitse juba kaheteistkümnendat korda Sinilillekampaaniat korraldab. Käesoleva aasta kampaaniaga kogutud annetustega toetatakse reservis olevate veteranide vaimset tervist. Sinilillekampaania eesmärk on kutsuda inimesi üles kandma Sinilille märki kaitseväe ja Kaitseliidu veteranide ja nende lähedaste toetamiseks. Veterane on meie seas üle 3000, kes on osalenud erinevatel rahvusvahelistel sõjalistel ja rahutagamise operatsioonidel mitmel pool maailmas. |
Naiskodukaitse tegevus
Väljaõpe, Tegevusvaldkonnad, Mentorlus, Tegevusplaan, Eelmised sündmused, Sündmuste arhiiv, Ole valmis! äpp
Tutvustus
Väärtused, Struktuur, Põhikiri, Sümboolika, Võsu õppe- ja puhkekeskus
Ajalugu
Enne II maailmasõda, Taasloomine, Virtuaalne muuseum, Naiskodukaitse juhid ajaloos, Aastaraamatud
Ringkonnad
Alutaguse, Harju, Jõgeva, Järva, Lääne, Põlva, Pärnumaa, Rapla, Saaremaa, Sakala, Tallinn, Tartu, Valga, Viru, Võrumaa
Astu liikmeks
Võta ühendust oma elukohajärgse ringkonna esinaise või instruktoriga, kontaktid leiad ringkondade alt. Loe liikmeks astumisest veel edasi.
Meie, naised
Sissejuhatus, Keskjuhatus, Persoonilood, Kõne Isamaale