Veronika on just see sädeinimene, kes on õige juhtima avalike suhete gruppi. Ta on uuendusliku mõtlemisega, tegus mitmel rindel ning loomuliku ja sooja olemusega. Tema tehniline taip ja innovaatiline mõtlemine on elavdanud nii erialagrupi tegevusi kui ka ringkonna üldist väljapaistvust.
„Minu liitumissoov hakkas küpsema staa¾ika naiskodukaitsja kõnest, milles ta kirjeldas, et tema jääb, kui peaksid tulema segased ajad. Olin siis Naiskodukaitse aastapäeval külaline. Sisimas leidsin endas kinnituse, et ka mina jään ja Naiskodukaitse on minu jaoks õige organisatsioon. Kolmas teekond pere ja töö kõrvalt sai alguse ühel pannkoogilõhnalisel ja päikeselisel sügispäeval Jüris naiskodukaitsjatega tutvudes. Kaks ja pool aastat hiljem Eesti Vabariigi 99. aastapäeva paraadil teistega kõrvuti seistes ja marssides saadud emotsioon on veel sedavõrd ülev, et annab väge vabatahtlikuna veel pikalt tegutseda. Nii enesearenguks kui ka -teostuseks on Naiskodukaitses palju võimalusi. Erialagruppidest valisin meditsiinigrupi, et saada julgust ja teadmist olukordades õigesti toime tulla. Senine kirjatöö ajendas mind uudistama ka avalike suhete grupi tegemisi. See grupp on saanud ka minu põhivalikuks ja nüüdseks olen olnud grupi juht pea ühe aasta. Pikaajaline teenistus politseis viis mind lihtsasti ohutushoiu kursuse juurde vabatahtlikuks instruktoriks. Löön kaasa ka sümboolikakomisjonis ja ringkonna juhatuses.
Leian, et meie eriline väärtus on liikmed, kellega koostegemistest rõõmu tunnen. Seda ka siis, kui söögitegemine ei olegi kutsumus, aga olen teistega katla ümber. Kui ellujäämise laager tundub hirmutav, aga julgen magada lageda taeva all seejuures leidlikult putukaid peletades Kui olen esinemist vältinud teiste küsimuste kartuses, aga leian end teiste ees tundi läbi viimas ... See on see miski, miks otsustan perega kokku leppides just sellel või teisel nädalavahetusel minna välja nii minu „tavalisest minast” kui ka kodust.“
AVALIKE SUHETE GRUPP on üks kaheksast Harju ringkonna erialagrupist, tegeleb Naiskodukaitse tutvustamisega ja ringkonna tegevuste kajastamisega. Kuidas jõuavad meie juurde uued liikmed, mida meist teatakse meedias, need on just meie grupi teemad. Väärtustame ja jäädvustame oma ajalugu, ka seda, mida ise teeme. Sel aastal kanname hoolt, et Naiskodukaitse 90. juubeli fotonäituse jõuaks võimalikult paljudesse kohta meie maakonnas. Eesmärk on saada valmis ka ringkonna ajalooraamat, tööd alustab meie ajalootoimkond. Kindlasti näeb meie grupi liikmeid „Anname Au!” kampaanias. Avalike suhete gruppi on teretulnud kõik, kes on ajakirjandus-, fotograafia-, kujundus- või ajaloohuviga ja positiivse ellusuhtumisega. Rõhutuskoht on just sõnal „huvi”, küll siis tulevad ka oskused nii kogemuste jagamisel kui ka täiendõppel.
| ||
Naiskodukaitse tegevus
Väljaõpe, Tegevusvaldkonnad, Mentorlus, Tegevusplaan, Eelmised sündmused, Sündmuste arhiiv, "Ole valmis!" äpp
Tutvustus
Väärtused, Struktuur, Põhikiri, Sümboolika, Võsu õppe- ja puhkekeskus
Ajalugu
Enne II maailmasõda, Taasloomine, Virtuaalne muuseum, Naiskodukaitse juhid ajaloos, Aastaraamatud
Ringkonnad
Alutaguse, Harju, Jõgeva, Järva, Lääne, Põlva, Pärnumaa, Rapla, Saaremaa, Sakala, Tallinn, Tartu, Valga, Viru, Võrumaa
Astu liikmeks
Võta ühendust oma elukohajärgse ringkonna esinaise või instruktoriga, kontaktid leiad ringkondade alt. Loe liikmeks astumisest veel edasi..
Meie, naised
Sissejuhatus, Keskjuhatus, Persoonilood, Kõne Isamaale