Esinaine Anneli Looken esitas 2020. a tegevuste ülevaate. 2020. aasta märksõna ka Naiskodukaitses oli kahjuks "COVID-19". Pidime kõik oma plaanid ja tegevused ümber korraldama, et täita meile seatud kriisiaja ülesandeid. Paljud õppused lükkusid edasi või jäid ära. Suunasime oma tegevuse ümber Eesti riigi abistamisesse läbi ametiabipalvete nii Terviseametilt, Häirekeskuselt kui ka Politsei- ja Piirivalveametilt. Tallinna ringkonna naiste tahe ja motivatsioon oli kõrge. Aasta jooksul toimusid organisatsiooni-, sõdurioskuste ja välitoitlustuse baasväljaõpped. Osaleti ka teiste ringkondade väljaõppel, Kaitseliidu kooli ja Naiskodukaitse üle-eestilistel kursustel ning Naiskodukaitse täiendõpetel. Koostöö Tallinna malevaga on hea. Jaoskondadest teevad malevkondadega rohkem koostööd Kalevi ja Toompea jaoskonnad. Meie naised on Kaitseliidu ametikohtadel. Erialagrupid on vaatamata raskele aastale oma ülesanded täitnud.
Revisjonikomisjoni esinaine Katri Lindau tutvustas revisjonikomisjoni aruannet. 2021. aasta eelarvet tutvustas instruktor Maret Valner.
2021. a Naiskodukaitse esinaise aastakäsku tutvustas esinaine Anneli Looken ning aastaplaani tutvustas ringkonna aseesinaine Triin Kravets. Tegevused sõltuvad kõik COVID-i olukorrast riigis. Olulisimateks ettevõtmisteks on kavandatud baasväljaõppe korraldamine, koormusmatka korraldamine mais ja mälestuspäeva korraldamine aprillis (Toompea jsk). Organisatsiooniõpe on märtsis juba toimunud, välitoitlustuse baasväljaõpe on kavandatud maisse, sõdurioskuste baasväljaõpe juunisse, ohutushoid septembrisse ning esmaabi novembrisse.
Kokku on Tallinna ringkonnas täna 308 liiget, suurim jaoskond on Põhja 53 liikmega ja väikseim uus Kalevi jaoskond juba 18 liikmega. Meiega liitus aasta jooksul 22 naist. Organisatsiooni arvestuses oleme endiselt suurema liikmeskonnaga ringkondade seas. |
Naiskodukaitse tegevus
Väljaõpe, Tegevusvaldkonnad, Mentorlus, Tegevusplaan, Eelmised sündmused, Sündmuste arhiiv, "Ole valmis!" äpp
Tutvustus
Väärtused, Struktuur, Põhikiri, Sümboolika, Võsu õppe- ja puhkekeskus
Ajalugu
Enne II maailmasõda, Taasloomine, Virtuaalne muuseum, Naiskodukaitse juhid ajaloos, Aastaraamatud
Ringkonnad
Alutaguse, Harju, Jõgeva, Järva, Lääne, Põlva, Pärnumaa, Rapla, Saaremaa, Sakala, Tallinn, Tartu, Valga, Viru, Võrumaa
Astu liikmeks
Võta ühendust oma elukohajärgse ringkonna esinaise või instruktoriga, kontaktid leiad ringkondade alt. Loe liikmeks astumisest veel edasi..
Meie, naised
Sissejuhatus, Keskjuhatus, Persoonilood, Kõne Isamaale