Fotojahil „Paps ja laps" võivad osaleda kõik Väike-Maarja valla elanikud, kes tunnevad, et isa ja laste ühised hetked väärivad jäädvustamist. Oodatud on nii humoorikad, armsad, erilised ja ka ootamatult lahendatud fotod, mis kajastavad papside ja laste ühishetki. Konkursile võib esitada vaid enda tehtud fotosid.
Iga autor tohib konkursile esitada kokku kuni kolm fotot. Esitada ei või töid, mis on osalenud teistel fotokonkurssidel.
Võistlusfoto peab olema hea kvaliteediga, mahuga al 1MB, et seda oleks võimalik vähemalt A4 formaadis välja trükkida.
Pildid ei tohi olla digitaalselt töödeldud, va minimaalne kontrastsuse, heleduse ja värvikorrektsioon ning teravustamine. Lubatud on pildi vähene lõikamine. Piltidel ei ole lubatud elementide kustutamine või asendamine. Pilt ei tohi olla mitmest pildist kokku pandud. Ei tohi esitada ka digitaalselt kokku kleebitud panoraame. Filmile pildistatud või lõigatud panoraamid on lubatud.
Pilte saab konkursile esitada kuni 3. novembrini, saates need meiliaadressile . Oluline on juurde lisada fotode autori nimi, pealkiri ja kontaktandmed.
Saadetud töödest valib ¾ürii välja parimad fotod, mille autoreid premeeritakse Põhjakeskuse kinkekaartidega. Auhinnakategooriasse kuuluvad I-III koht ja publiku preemia. Publiku lemmikuks osutub Väike-Maarja vallavalitsuse Facebooki lehel „Paps ja laps" 2021 kaustas hiljemalt 3. novembri kella 16.00ks enim "Meeldib" klikke kogunud foto.
Fotojahile esitatud piltide puhul hinnatakse väljendusrikkust ja emotsionaalsust, kunstilist taset ning headest pildistamise tavadest kinni pidamist. Komisjonil on õigus konkursilt eemaldada tööd, mis ei haaku konkursi teemaga, kus ei ole märgitud korrektsed osaleja andmed, kus osaleja on esitanud valeandmeid või kus avalikul hääletamisel on kasutatud ebaausaid võtteid.
Konkursi võitjate väljakuulutamine ning auhindade üleandmine on planeeritud isadepäeva paiku. | ||
Naiskodukaitse tegevus
Väljaõpe, Tegevusvaldkonnad, Mentorlus, Tegevusplaan, Eelmised sündmused, Sündmuste arhiiv, "Ole valmis!" äpp
Tutvustus
Väärtused, Struktuur, Põhikiri, Sümboolika, Võsu õppe- ja puhkekeskus
Ajalugu
Enne II maailmasõda, Taasloomine, Virtuaalne muuseum, Naiskodukaitse juhid ajaloos, Aastaraamatud
Ringkonnad
Alutaguse, Harju, Jõgeva, Järva, Lääne, Põlva, Pärnumaa, Rapla, Saaremaa, Sakala, Tallinn, Tartu, Valga, Viru, Võrumaa
Astu liikmeks
Võta ühendust oma elukohajärgse ringkonna esinaise või instruktoriga, kontaktid leiad ringkondade alt. Loe liikmeks astumisest veel edasi..
Meie, naised
Sissejuhatus, Keskjuhatus, Persoonilood, Kõne Isamaale