Peale tutvustamist jagati meid viieliikmelistesse gruppidesse ja esmamulje põhjal tuli kaaslaste kohta tuua välja parimad küljed ja sellised küljed, mis vajaksivad veidi täiendamist. Tundus väga raske ülesandena. Aga kui keelepaelad juba valla läksivad, siis selgus, et esmamulje teiste kohta osutus päris ühesuguseks ja ka õigeks. See ülesanne oli sissejuhatus teemasse- esimesed 4 minutit, mida andis meile Leane Morits.Tuli välja, et suhtlemisel on need 4 minutit väga tähtsad ja et just siis tuleb endast jätta võimalikult positiivne mulje.
Järgmisena analüüsisime Leane Moritsa juhendamisel sihtgruppe, kellele ja kus tutvustada Naiskodukaitset ja kus selliseid inimesi leida võiks. Peale lõunasööki tutuvustas major Tanel Rütman meediasuhtlust ja rääkis uudise kirjutamise põhitõdedest.
Nooremleitnant Merle Ott rääkis pikemalt kuidas ja millist infot ning pilte tohib avalikustada internetis.
Esimene päev lõppes lõbusalt- pidime üles seadma messiboksi ja “meelitama” teisi õpilasi just Naiskodukaitsega liituma. Paljud lähenesid ülesandele humoorikalt. Hiljem andime ja kuulasime tagasisidet, et mis võiks olla teistmoodi ja paremini.
Teine päev algas fotograafiaga. Saime teada kuidas teha kvaliteetseid fotosid ja mil viisil neid on kõige parem kasutada. Õppisime ka kujundama voldikuid, kuulutusi jne. Saime teada ka reklaam- ja infomatejalide hankimise ja kasutamise kohta.
Airi Neve juhendamisel rääkisime sisekommunikatsioonist ja selle tõhustamisest. Lõpetuseks saime teada, miks on vajalik talletada ajalugu ja kuidas seda teha, et midagi olulist kaotsi ei läheks ja ka tulevad põlved meie organistasiooni ajaloo kohta teaksivad.
Tunnistused käes, lubasivad kõik osalejad õpitut ka reaalselt kasutama hakata ja andad enda panus Naiskodukaitse avalike suhete valdkonnas.
| ||||
Naiskodukaitse tegevus
Väljaõpe, Tegevusvaldkonnad, Mentorlus, Tegevusplaan, Eelmised sündmused, Sündmuste arhiiv, "Ole valmis!" äpp
Tutvustus
Väärtused, Struktuur, Põhikiri, Sümboolika, Võsu õppe- ja puhkekeskus
Ajalugu
Enne II maailmasõda, Taasloomine, Virtuaalne muuseum, Naiskodukaitse juhid ajaloos, Aastaraamatud
Ringkonnad
Alutaguse, Harju, Jõgeva, Järva, Lääne, Põlva, Pärnumaa, Rapla, Saaremaa, Sakala, Tallinn, Tartu, Valga, Viru, Võrumaa
Astu liikmeks
Võta ühendust oma elukohajärgse ringkonna esinaise või instruktoriga, kontaktid leiad ringkondade alt. Loe liikmeks astumisest veel edasi..
Meie, naised
Sissejuhatus, Keskjuhatus, Persoonilood, Kõne Isamaale