On väga südantsoojendav, et kogutud raha eest on tehtud midagi nii vajalikku. Füsioterapeut ja spinaalse osakonna teraapiate juht Ott Vanem, kes on pargi tegevuselementide sisu autor, rääkis meile, et sai idee Kanada ratastoolikasutajate tasemetestidest. Kavas on parki veelgi laiendada ja põnevaid atraktsioone juurde paigaldada.
Pargis saab umbes 150 m pikkusel rajal harjutada sõitmist kaldteel, munakiviteel, kruusateel ja teeservade ületamist, teha jõuharjutusi drenazööridel ning isegi korvpalli mängida.
Kõige väiksematele ratastoolikasutajatele on aga mõeldud ratastoolikiik ja karusell. Paljud liikumispuudega lapsed ei ole kunagi oma elus saanud ise kiigule hoogu lükata. Avamisel olid mitu last kiigeootel järjekorras. Atraktsioone demonstreerinud noormees rääkis meile, et park on Haapsalule väga oluline, sest siin käib liikumispuudega inimesi ravil üle kogu Eesti. Kahjuks ei olevat aga Haapsalu tänavad üldse ratastoolisõbralikud ja selles vallas tuleks linnal kindlasti veel palju ära teha.
| ||
Naiskodukaitse tegevus
Väljaõpe, Tegevusvaldkonnad, Mentorlus, Tegevusplaan, Eelmised sündmused, Sündmuste arhiiv, "Ole valmis!" äpp
Tutvustus
Väärtused, Struktuur, Põhikiri, Sümboolika, Võsu õppe- ja puhkekeskus
Ajalugu
Enne II maailmasõda, Taasloomine, Virtuaalne muuseum, Naiskodukaitse juhid ajaloos, Aastaraamatud
Ringkonnad
Alutaguse, Harju, Jõgeva, Järva, Lääne, Põlva, Pärnumaa, Rapla, Saaremaa, Sakala, Tallinn, Tartu, Valga, Viru, Võrumaa
Astu liikmeks
Võta ühendust oma elukohajärgse ringkonna esinaise või instruktoriga, kontaktid leiad ringkondade alt. Loe liikmeks astumisest veel edasi..
Meie, naised
Sissejuhatus, Keskjuhatus, Persoonilood, Kõne Isamaale