Uudised      KKK      Aastaplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kuidas astuda liikmeks? Kuidas astuda liikmeks? Kui Sa soovid astuda Naiskodukaitsesse, siis võta ühendust oma elukohajärgse ringkonna esinaise või instruktoriga, vajalikud kontaktandmed leiad ringkondade lingi alt. Naiskodukaitse liikmeks astumiseks tuleb esitada järgnevad dokumendid: pdf 58,2Kb) Uued liikmed ← Eelmine Korduma Kippuvad Küsimused Kuidas astuda liikmeks?

Kuidas astuda liikmeks?

Kui Sa soovid astuda Naiskodukaitsesse, siis võta ühendust oma elukohajärgse ringkonna esinaise või instruktoriga, vajalikud kontaktandmed leiad ringkondade lingi alt.

Naiskodukaitse liikmeks astumiseks tuleb esitada järgnevad dokumendid:

Kuidas astuda liikmeks?

- sooviavaldus koos kahe soovitaja allkirjaga (soovitajaks saab olla naiskodukaitsja või kaitseliitlane, kes on olnud liige üle aasta ning vähemalt 1 soovitaja peab olema NKK tegevliige). Soovitajate puudumine ei ole avalduse esitamisel takistuseks. Pea nõu oma ringkonna instruktoriga ja tema aitab leida lahenduse.

- sooviavalduse lisa - ankeet
- perearsti tõend tervisliku seisundi kohta
1 pilt (passipilt)

Dokumentide blanketid paberkujul saad oma elukohajärgselt kontaktisikult (ringkonna instruktor või ringkonna esinaine), tema aitab ka soovitajate leidmisega. Digitaalsel kujul blankettide allalaadimiseks vt allapoole.

 

Vajalikud dokumendid esita jaoskonna juhatusele, mille liikmeks soovid astuda ning hiljemalt 2 kuu jooksul tehakse otsus vastuvõtmise kohta.

 

Kontaktid leiad ringkondade alamlehtedelt.

 

Kes saavad olla Naiskodukaitse liikmed?

 

Loe ka Korduma Kippuvaid Küsimusi.

 

Kodulehe tegemine

Kuidas astuda liikmeks?

Kuidas astuda liikmeks?

- sooviavaldus koos kahe soovitaja allkirjaga (soovitajaks saab olla naiskodukaitsja või kaitseliitlane, kes on olnud liige üle aasta ning vähemalt 1 soovitaja peab olema NKK tegev liige) Soovitajate puudumine ei ole avalduse esitamisel takistuseks Kui Sa soovid astuda Naiskodukaitsesse, siis võta ühendust oma elukohajärgse ringkonna esinaise või instruktoriga, vajalikud kontaktandmed leiad ringkondade lingi alt.Naiskodukaitse liikmeks astumiseks tuleb esitada järgnevad dokumendid:

Kuidas astuda liikmeks?

www.naiskodukaitse.ee © 2016 » Naiskodukaitse