Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kuidas astuda liikmeks? Kuidas astuda liikmeks? Milliseid dokumente ja kellele esitada, kuidas ringkonda valida? Siit saad kõigile neile küsimustele vastused. Uued liikmed ← Eelmine Kes saavad olla Naiskodukaitse liikmed? Järgmine → 7 põhjust, miks liituda Naiskodukaitsega Kuidas astuda liikmeks?

Kuidas astuda liikmeks?

Milliseid dokumente ja kellele esitada, kuidas ringkonda valida? Siit saad kõigile neile küsimustele vastused.

Kuidas astuda liikmeks?

1. Vali välja oma ringkond (ja kui oskad, siis ka jaoskond), millega soovid liituda. Tavaliselt valitakse liitumiseks elukohajärgne ringkond. Ringkondade nimekirja ja kontaktandmed leiad ringkondade lingi alt.

 

2. Võta ühendust valitud ringkonna esinaise või instruktoriga, et kokku leppida aeg kohtumiseks. Tema aitab ka välja valida konkreetse jaoskonna, millega oma ringkonnas liituda.

 

3. Naiskodukaitse liikmeks astumiseks on vaja esitada allolevad dokumendid, võid seda teha digitaalselt või soovi korral saad vastavad blanketid paberkujul oma ringkonna instruktorilt või ringkonna esinaiselt.

 

Vajalikud dokumendid:

  • liitumise avaldus
  • tervisliku seisundi tõend (vaid tegevliikmeks astudes)
    • Kui sul on kehtiv mootorsõiduki juhtimisõigus - eraldi tõendit pole vaja, ankeedis märgi lisade juures arstitõendi juurde "EI".
    • Kui sul puuduvad juhiload - küsi oma perearstilt tervisetõendit, mida kasutatakse ka A- või B-kat juhiloa taotlemiseks. Kui perearst on tervisetõendi väljastanud, siis laadi digilugu.ee lehe kaudu tervisetõendi otsus alla. NB! Laadi alla vaid tervisetõendi otsus, kogu tervisetõendit esitada ei ole vaja (sisaldab tervisega seotud detailseid kirjeldusi).
  • digitaalne dokumendifoto (või foto 3x4 cm)

 

4. Leia endale organisatsiooni seest 2 soovitajat (vähemalt 1 soovitaja peab olema naiskodukaitsja ja vähemalt 1 aasta olnud Naiskodukaitse liige, teine võib olla ka kaitseliitlane). Kui Sul soovitajaid ei ole, siis pea nõu oma ringkonna instruktoriga, tema aitab leida lahenduse.

NB! Lase avaldus (digi)allkirjastada ka oma soovitajatel!

 

5. Vajalikud dokumendid esita jaoskonna juhatusele, mille liikmeks soovid astuda.

 

6. Hiljemalt 2 kuu jooksul tehakse otsus vastuvõtmise või keeldumise kohta.

Kes saavad üldse olla Naiskodukaitse liikmed, saad lugeda siit.

 

Korduma kippuvatele küsimustele ehk mida Naiskodukaitsesse kuulumine mulle annab, mida siin tehakse, kuidas saab liituda, kas liige peab olema kindlas füüsilises vormis või vanuses, kui tihti tegevust jagub ning mis see kõik maksab - nendele ja muudele küsimustele leiad siit vastuse.

 

Ning kui midagi jääb siiski segaseks, siis Sinu elukohajärgse ringkonna instruktor või esinaine abistab Sind hea meelega.

FastLion CMS

Kuidas astuda liikmeks?

Kuidas astuda liikmeks?

1 Vali välja oma ringkond (ja kui oskad, siis ka jaoskond), millega soovid liituda Milliseid dokumente ja kellele esitada, kuidas ringkonda valida? Siit saad kõigile neile küsimustele vastused.

Kuidas astuda liikmeks?

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse