Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Vägeva jaoskond Vägeva jaoskond aastal: Esinaine Berit Cavegn Aseesinaine Mari Koks Juhatuse liikmed : Liis Lindmaa, Maria-Ann Klandorf, Marii Prii, Merle Roos (asendusliige) Kontakt Vägeva jaoskond

Vägeva jaoskond

Vägeva jaoskond, mis loodi 25. mail 2022, on üks Tallinna ringkonna noorematest jaoskondadest. Jaoskond sai nime vägevate naiste järgi, kes Naiskodukaitsega liitunud on.


Algsest kümnest liikmest on saanud juba 40. Vägevaid naisi on meie jaoskonnas väga erinevatelt elualadelt, kuid meid kõiki iseloomustab soov olla oma riigi jaoks olemas.


Naiskodukaitses panustame vastavalt oma võimetele, eesmärgiga nii tava- kui ka kriisiolukorras olla iseenese ja oma kogukonnaga hakkama saav ühiskonna liige.

 

Liikmed on seni panustanud baasväljaõppe läbimisele, kuid juba mõnigi on leidnud endale eriala või toimkonna, milles juba aktiivselt kaasa lööb. Samal ajal oleme võtnud eesmärgiks luua jaoskonnale täiesti omad traditsioonid. Nii oleme juba kahel korral käinud rabamatkal ning kaks korda oleme teinud oma liikmetele ka praktilisi õppusi, mille raames oleme ka omavahel paremini tuttavaks saanud.

Vägeva jaoskond
Vägeva jaoskonna asutajaliikmed. Foto: A. Looken
Vägeva jaoskond
Vägeva jaoskonna esimene aseesinaine ja esinaine torti lahti lõikamas. Foto: S.Niinepuu
Jaoskonna juhatus 2023. aastal:
Esinaine Berit Cavegn 
Aseesinaine Mari Koks
Juhatuse liikmedLiis Lindmaa, Maria-Ann Klandorf, Marii Prii, Merle Roos (asendusliige)
 
 
 

FastLion CMS

Vägeva jaoskond

Vägeva jaoskond

Vägeva jaoskond, mis loodi 25 mail 2022, on üks Tallinna ringkonna noorematest jaoskondadest

Vägeva jaoskond

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse