Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Saaremaa aasta naiskodukaitsja on Eve Tuisk Saaremaa aasta naiskodukaitsja on Laupäeval (13. 12) kuulutati Tornimäe rahvamajas Kaitseliidu Saaremaa maleva peol välja aasta naiskodukaitsja. Tiitli pälvis Naiskodukaitse Saaremaa ringkonna Pihtla jaoskonna esinaine Eve Tuisk. ← Eelmine Naiskodukaitsjatel oli Orkaanil kaalukas roll Järgmine → Saarlased Pärnus Saaremaa aasta naiskodukaitsja on Eve Tuisk

Saaremaa aasta naiskodukaitsja on Eve Tuisk

Ivika Laanet, Saarte Hääl 16. dets. 2014

Laupäeval (13.12) kuulutati Tornimäe rahvamajas Kaitseliidu Saaremaa maleva peol välja aasta naiskodukaitsja. Tiitli pälvis Naiskodukaitse Saaremaa ringkonna Pihtla jaoskonna esinaine Eve Tuisk.

Saaremaa aasta naiskodukaitsja on Eve Tuisk

“Muidugi tuli see tiitel ootamatult,” ütles lisaks Pihtla jaoskonna juhtimisele avalike suhete ja KG kodutütarde rühma juhendav Eve Tuisk. Ta lisas samas, et eks talle tulnud tiitel tekitab ka küsimusi, sest Naiskodukaitse Saaremaa ringkonnas on nii palju tublisid naisi – mis mina nüüd teistmoodi olen, ja paneb samas tehtud tööd analüüsima. “Kuid kindlasti annab see jõudu juurde, et olla veelgi parem ja usinam,” märkis Tuisk.

 

Naiskodukaitse Saaremaa ringkonna esinaine Raili Nõgu iseloomustas tänavust tiitli saajat kui aktiivset ja vastutulelikku naiskodukaitsjat, kes võimalusel võtab alati üritustest osa. “Tema oli ka see, kelle eestvedamisel oli kokku pandud Saaremaa osa eelmise aasta lõpus ilmunud naiskodukaitse raamatust,” mainis Nõgu.

 

Eve Tuisk on Naiskodukaitse liige 2010. aastast. Aasta naiskodukaitsja tiitlile esitasid Eve Tuisu Akadeemiline jaoskond ja Kuressaare I jaoskond. Tunnustuseks sai ta kadakases raamis omaenda pildi, millele on peale kirjutatud aasta naiskodukaitsja 2014.

 

Varem on aasta naiskodukaitsja tiitli pälvinud Maret Koor, Sille Lapp (2009), Laine Tarvis (2010), Kaile Koppel (2011), Anneli Pitk (2012) ja Angela Au (2013).

 

Naiskodukaitse Saaremaa ringkonna instruktori Piret Paomehe sõnul koguti peol annetusi nii oksjoni kui ka loteriiga naiste- ja lastevarjupaiga Laurits toetuseks. Kokku saadi 356 eurot. Tantsuks mängis ansambel Folksell, toimus traditsiooniline viktoriin ja vaadati Saaremaal hiljuti toimunud õppuse Orkaan videot.

Järgmine →
Saarlased Pärnus

FastLion CMS

Saaremaa aasta naiskodukaitsja on

Saaremaa aasta naiskodukaitsja on

“Muidugi tuli see tiitel ootamatult,” ütles lisaks Pihtla jaoskonna juhtimisele avalike suhete ja KG kodutütarde rühma juhendav Eve Tuisk Ta lisas samas, et eks talle tulnud tiitel tekitab ka küsimusi, sest Naiskodukaitse Saaremaa ringkonnas on nii palju tublisid naisi – mis mina nüüd teistmoodi olen, ja paneb samas tehtud tööd analüüsima Laupäeval (13.12) kuulutati Tornimäe rahvamajas Kaitseliidu Saaremaa maleva peol välja aasta naiskodukaitsja. Tiitli pälvis Naiskodukaitse Saaremaa ringkonna Pihtla jaoskonna esinaine Eve Tuisk.

Saaremaa aasta naiskodukaitsja on Eve Tuisk

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse