Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
SAAME TUTTAVAKS: Kaja-Marit Mander – Naiskodukaitse kui nooruse retsept SAAME TUTTAVAKS: Kaja-Marit Mander Harju ringkonna 2015. aastal Aasta naiskodukaitsja nominendiks valitud Kaja-Marit Mander oli 2001. aastal üks Kose jaoskonna asutajaliikmetest. 2004. - 2007. aastal kuulus Kaja-Marit Mander Naiskodukaitse Harju ringkonna juhatusse. Kohusetundlik ja täpne Kaja-Marit valiti 2013. – 2015. aastaks Kose jaoskonna esinaiseks. Foto: Diana Mihkelsoo ← Eelmine Rae jaoskonna päästekoolitus juulikuu esimesel päeval Järgmine → Kose naiskodukaitsjad kogusid Peipsi ääres matkatarkusi SAAME TUTTAVAKS: Kaja-Marit Mander – Naiskodukaitse kui nooruse retsept

SAAME TUTTAVAKS: Kaja-Marit Mander – Naiskodukaitse kui nooruse retsept

26. juulil 2018

Harju ringkonna 2015. aastal Aasta naiskodukaitsja nominendiks valitud Kaja-Marit Mander oli 2001.aastal üks Kose jaoskonna asutajaliikmetest. 2004. - 2007. aastal kuulus Kaja-Marit Mander Naiskodukaitse Harju ringkonna juhatusse. Kohusetundlik ja täpne Kaja-Marit valiti 2013. – 2015. aastaks Kose jaoskonna esinaiseks.

SAAME TUTTAVAKS: Kaja-Marit Mander – Naiskodukaitse kui nooruse retsept
Kaja-Marit ringkonnakogul 2017Foto: Diana Mihkelsoo

Pärast esmaabiõpetajate koolituse läbimist Kaitseliidu Koolis 2006.aastal on Kaja-Marit osalenud ringkondlikel ja vabariiklikel meditsiinivõistlustel kohtunikuna, taganud üritustel esmaabi ning saanud „kannatajana“ hindamatuid kogemusi  meditsiini- ja kriisiõppustel.

 

Lisaks meditsiinigrupile kuulub Kaja-Marit formeerimisgruppi, saades erinevate ülesannetega suurepäraselt hakkama. Vajadusel lööb Kaja-Marit käed külge toitlustamises.  

 

Tegus naine peab organisatsiooni töös osalemist parimaks viisiks, kuidas ennast noorena hoida. „Tore on, et Naiskodukaitses on koos erinevas vanuses naised, kes kõik sobivad omavahel ning tunnetavad tihedat sidet. Oleme väga lähedased.“

SAAME TUTTAVAKS: Kaja-Marit Mander – Naiskodukaitse kui nooruse retsept
Kaja-Marit lastele tarkusi jagamasFoto: Liina Gatski

Formeerimisrühma juht Moonika Kull tunnistas kord enne õppusele registreerimist Kaja-Mariti sünniaastat vaadates: „Ülesandeid jagades unustan ma alati ära, kui vana sa oled. Aga ega see sul endal ka vist meeles ei ole“. Kaja-Marit on arvamusel, et pensionil võib kodus olla - kui oled naiskodukaitsjana üritusele tulnud, ei saa endale hinnaalandust lubada.

 

„Olen leidnud Naiskodukaitses väljundi, milles ennast teostada“, tunnistab Kaja-Marit.  „Kogu aeg on huvitav. On hea tunne, kui saan kasulik olla“.

 

Kaja-Maritit on tunnustatud Naiskodukaitse Liiliaristi V ja IV klassi teenetemedali ning Kaitseliidu Harju Maleva teenetemärgiga.

 

Kaja-Mariti sära ja tegutsemistahe on eeskujuks igale naisele.

SAAME TUTTAVAKS: Kaja-Marit Mander – Naiskodukaitse kui nooruse retsept
Kaja-Marit vallavanema vastuvõtul. Vallavanem tunnustas Kaja-Marit Manderit 2016. aastal tänumeenega.Foto: Diana Mihkelsoo

FastLion CMS

SAAME TUTTAVAKS: Kaja-Marit Mander

SAAME TUTTAVAKS: Kaja-Marit Mander

Kaja-Marit ringkonnakogul 2017 Foto: Diana Mihkelsoo Pärast esmaabiõpetajate koolituse läbimist Kaitseliidu Koolis 2006 aastal on Kaja-Marit osalenud ringkondlikel ja vabariiklikel meditsiinivõistlustel kohtunikuna, taganud üritustel esmaabi ning saanud „kannatajana“ hindamatuid kogemusi meditsiini- ja kriisiõppustel Harju ringkonna 2015. aastal Aasta naiskodukaitsja nominendiks valitud Kaja-Marit Mander oli 2001.aastal üks Kose jaoskonna asutajaliikmetest. 2004. - 2007. aastal kuulus Kaja-Marit Mander Naiskodukaitse Harju ringkonna juhatusse. Kohusetundlik ja täpne Kaja-Marit valiti 2013. – 2015. aastaks Kose jaoskonna esinaiseks.

SAAME TUTTAVAKS: Kaja-Marit Mander – Naiskodukaitse kui nooruse retsept

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse