Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Pärnakad Suunaja infomessil Pärnakad Suunaja infomessil 19. veebruaril käis Naiskodukaitse Pärnumaa ringkonna esindus noortele suunatud infomessil Suunaja tutvustamas meie organisatsiooni. Järgmine → Naisi jagus marssima ja ka supikatla taha Pärnakad Suunaja infomessil

Pärnakad Suunaja infomessil

Karmen Vesselov 22. veebr. 2016

19. veebruaril käis Naiskodukaitse Pärnumaa ringkonna esindus noortele suunatud infomessil Suunaja tutvustamas meie organisatsiooni.

Seekord otsustas avalike suhete erialagrupp “teha pauku uut moodi” ja saata lahingusse noored liikmed, sest ka messikülastajad on nendeealised.

Meie noortest naiskodukaitsjatest olid Margit Kaur ja Kristiina Sireli ka varem Naiskodukaitset messidel esindanud, kuid endine kodutütar Iiris Prosa on meie kõige uuem liige ja tema jaoks oli see esmakordne kogemus.

 

Iirise arvates võeti meid messil väga hästi vastu. Kuigi messikülastajate hulgas oli ka neid, kes käisid ainult “nodi” küsimas, siis meie “boksist” midagi niisama ei jagatud ja nii sattusid sinna ikkagi tõsisemad huvilised.

 

Meie kõige põnevam atraktsioon oli Iirise arvates sõduri seljakoti kaalu äraarvamine. Kokkupandud kott kaalus küll ligi kaks korda rohkem, kui kaitseliitlane või naiskodukaitsja tavalisel rännakul seljas veab, kuid ikkagi pakuti kaaluks suuremaid numbreid. Kõige julgem arvas isegi, et kott kaalub 90 kilo! Arvajaid oli poolesaja kandis ning kõige täpsemateks osutusid kolm pakkumist, mille teinute vahel loositi välja auhind. 

 

Meie infolaua pilgupüüdjaiks olid ka arvutiekraanil jooksnud pildid ja videod meie organisatsiooni tegevusest. Lisaks sai messil täita ka ankeete, mis selgitasid välja, milline naiskodukaitse eriala sobib vastajale kõige paremini. Kõik ankeedi täitnud said auhinnaks Naiskodukaitse helkuri.

 

Osalenud noorte hinnangul oli huvilisi piisavalt: Mõned külastajad küsisid kaasa ka lisalugemist ning panid kirja meie kodulehekülje aadressi. Seega tegid meie neiud messil head tööd!

Pärnakad Suunaja infomessil
Meie nooruslik esindus koos Noorte Kotkaste instruktori Kardo Ojassaluga. Foto: Liina Toome

FastLion CMS

Pärnakad Suunaja infomessil

Pärnakad Suunaja infomessil

Seekord otsustas avalike suhete erialagrupp “teha pauku uut moodi” ja saata lahingusse noored liikmed, sest ka messikülastajad on nendeealised Meie noortest naiskodukaitsjatest olid Margit Kaur ja Kristiina Sireli ka varem Naiskodukaitset messidel esindanud, kuid endine kodutütar Iiris Prosa on meie kõige uuem liige ja tema jaoks oli see esmakordne kogemus 19. veebruaril käis Naiskodukaitse Pärnumaa ringkonna esindus noortele suunatud infomessil Suunaja tutvustamas meie organisatsiooni.

Pärnakad Suunaja infomessil

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse