Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse Valga ringkonna Otepää jaoskonna juubeli tähistamine Naiskodukaitse Valga ringkonna Otepää 18. septembril tähistati Naiskodukaitse Valga ringkonna Otepää jaoskonna 10. aastapäeva. Arenguruumi jätkub ja uued liikmed on igati teretulnud! Ajalugu Koostöö Kultuur ← Eelmine Valga ringkond sai uue jaoskonna - Laanemetsa jaoskonna taasasutamine Järgmine → Valga naiskodukaitsjad esimesel Piirilinna põnevusmängul Naiskodukaitse Valga ringkonna Otepää jaoskonna juubeli tähistamine

Naiskodukaitse Valga ringkonna Otepää jaoskonna juubeli tähistamine

Ander Alliksaar 18. sept. 2020

18. septembril tähistati Naiskodukaitse Valga ringkonna Otepää jaoskonna 10. aastapäeva.

Selle raames külastati Otepää valla sõpruslaeva - miinijahtijat Ugandi. Naiskodukaitse liikmetele tehti laeva peal ringkäik, saadi palju teadmisi laeva ja selle tehnika kohta. Näiteks on Ugandi miinijahtija ülimalt hea manööverdusvõimega, mida näitab tema võimekus pöörata 360 kraadi kohapeal. Tänu uuendatud tehnikale on ta üks moodsamaid mereväe miinitõrjelaevu. Kohtumise lõpus tänas Valga ringkonna esinaine Mari Mõttus kapteni vastuvõtu eest ja kinkis seinakella naiskodukaitse sümboolikaga. Vastu saadi kingituseks Ugandi miinijahtija vapi kujutisega seinaplaat. Koosviibimine lõppes lõunasöögiga, saateks kõlasid viisid väikekandlel Ander Alliksaare esituses.

 

Tegelikult ei piirdunud aastapäev ainult miinijahtija külastamisega. Lisaks külastati veel Kaitseliidu peastaapi, kus kohtuti Naiskodukaitse esinaise Airi Toomingaga. Otepää naiskodukaitsjad said esitada küsimusi organisatsiooni kohta, räägiti üritustest ja nende toimumisest. Muidugi jagati ka muresid ja rõõme.

Lõpus käidi veel  Skywheelis (vaaterattal) ära. Sealt sai avastada Tallinnat linnu vaatevinklist ja lõõgastuda seikluslikust päevast. Päev läks igati korda, kõik osalejad arvasid, et need, kes ei tulnud kaasa, jäid paljust ilma. Võimalus ühineda oli täiesti olemas.

Praegu juhivad Otepää jaoskonda esinaine Helle Kuldmaa ja aseesinaine Tiiu Kannes. Juhatusse kuuluvad: Jana Nurmetu, Nade¾da Alliksaar ja  Katrin Karus.
Otepää Naiskodukaitse jaoskonnas on 26 tegevliiget ja 5 toetusliiget. Arenguruumi jätkub ja uued liikmed on igati teretulnud!

 

Naiskodukaitse Valga ringkonna Otepää jaoskonna juubeli tähistamine

FastLion CMS

Naiskodukaitse Valga ringkonna Otepää

Naiskodukaitse Valga ringkonna Otepää

Selle raames külastati Otepää valla sõpruslaeva - miinijahtijat Ugandi Naiskodukaitse liikmetele tehti laeva peal ringkäik, saadi palju teadmisi laeva ja selle tehnika kohta 18. septembril tähistati Naiskodukaitse Valga ringkonna Otepää jaoskonna 10. aastapäeva.

Naiskodukaitse Valga ringkonna Otepää jaoskonna juubeli tähistamine

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse