Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kaitseliidu meistrivõistlused sõjalises kolmevõistluses 2017 Kaitseliidu meistrivõistlused sõjalises kolmevõistluses Laupäeval, 08. aprillil toimusid Järva maleva korraldusel Kaitseliidu meistrivõistlused sõjalises kolmevõistluses. ← Eelmine Scoutrännak Järgmine → Toitlustamise baasväljaõpe Kaitseliidu meistrivõistlused sõjalises kolmevõistluses 2017

Kaitseliidu meistrivõistlused sõjalises kolmevõistluses 2017

Karme Hain 10. aprillil 2017

Laupäeval, 08. aprillil toimusid Järva maleva korraldusel Kaitseliidu meistrivõistlused sõjalises kolmevõistluses.

Üritus viidi läbi Lääne-Virumaal Kaitseväe keskpolügooni lasketiirus. Võistlusaladeks olid granaadivise, automaadist laskmine 200 m distantsilt ja jooksukross (meesteklass 6 km ja naiste, nais- ja meesveteranid 3 km).

 

Võru malev oli esindatud kaheksa võistlejaga – Ahti Lepp, Lauri Allmann, Risto Kahre, Marek Kõva, Jaanika Sild, Maie Vumba, Ülle Hollo ja Karme Hain. Parima tulemuse tegi Jaanika Sild, kes saavutas oma D45 naiste vanuseklassis esimese koha ja oli ühtlasi ka parim laskja omas klassis. Võistkondlikult saavutati kuues koht. Võistkondlikult tuli sel aastal esikoht Tartu, teine koht Valga ja kolmas koht Rapla malevale.

 

Järgmisel aastal 2018 on võistluste korraldus kanda Sakala maleval.

Kaitseliidu meistrivõistlused sõjalises kolmevõistluses 2017
← Eelmine
Scoutrännak

FastLion CMS

Kaitseliidu meistrivõistlused sõjalises kolmevõistluses

Kaitseliidu meistrivõistlused sõjalises kolmevõistluses

Üritus viidi läbi Lääne-Virumaal Kaitseväe keskpolügooni lasketiirus Võistlusaladeks olid granaadivise, automaadist laskmine 200 m distantsilt ja jooksukross (meesteklass 6 km ja naiste, nais- ja meesveteranid 3 km) Laupäeval, 08. aprillil toimusid Järva maleva korraldusel Kaitseliidu meistrivõistlused sõjalises kolmevõistluses.

Kaitseliidu meistrivõistlused sõjalises kolmevõistluses 2017

www.naiskodukaitse.ee © 2021 » Naiskodukaitse