Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kahelt poolt Eestit keskele kokku Kahelt poolt Eestit keskele 18. novembri pärastlõunal võttis Kaitseliidu tuliuus roheline buss mind koduväravast peale ja sõit läks lahti. Bussis olid juba teisedki Lääne ringkonna naised ja sihtkohaks Pärnu. Teise bussiga veeresid sinnapoole ka hiidlased. Kutse Pärnusse olime aga saanud Sakala ringkonna naistelt, kes taibukalt leidsid, et odavam on sõita pool teed kui terve ja nii me siis leidsimegi ennast spa-hotellist „Sõprus”, kus meid ootasid sõbrad Mulgimaalt. Suured tänud Sakala ringkonna tublidele naistele – kutsuge meid jälle ;))!!! Koostöö ← Eelmine Komistasime ajaloo otsa Järgmine → Teadmised mis mööda külge maha ei jookse Kahelt poolt Eestit keskele kokku

Kahelt poolt Eestit keskele kokku

Kati Ojaver-Heidemann

18.novembri pärastlõunal võttis Kaitseliidu tuliuus roheline buss mind koduväravast peale ja sõit läks lahti. Bussis olid juba teisedki Lääne ringkonna naised ja sihtkohaks Pärnu. Teise bussiga veeresid sinnapoole ka hiidlased. Kutse Pärnusse olime aga saanud Sakala ringkonna naistelt, kes taibukalt leidsid, et odavam on sõita pool teed kui terve ja nii me siis leidsimegi ennast spa-hotellist „Sõprus”, kus meid ootasid sõbrad Mulgimaalt.

Kõigepealt tuli aga laudade taga istet võtta ja tublisti tööd teha. Niisiis, igaüks võis valida omale kastist meelepärase ja iseloomustava eseme, mille abil tuli lühidalt ennast tutvustada ja siis jagunesime gruppidesse. Iga grupp sai ülesandeks edaspidised ideed ja plaanid paberile panna – mida tahaks ja võiks järgmisel aastal uut teha, kuhu minna, kellega kohtuda jne. Kui siis kõik grupid oma plaanid välja olid riputanud selgus, et lemmikteemaks kõigile olid talgud! Ju siis on naised  nii aktiivsed osalema NKK üritustel, et kodutöödele oleks hädasti abikäsi vaja ;). Aga siiski tuli ka palju tõsiseid ja väga asjalikke ettepanekuid, mis kindlasti järgmise aasta plaanidesse võetakse. Üks on kindel – kõik tahavad midagi koos teha ja ikka nii, et asjast ka kasu tuleks - olgu siis lastele, kodututele, sõdurpoistele või meile endile. See viimane polegi üldse mitte tähtsusetu, sest kui me iseenda eest ei hoolitse, siis ega me jõua ka teistele eriti kasulikud olla.

 

Kui plaanid olid paika pandud, mindi ühiselt Kuursaali Koit Toomet kuulama. Kuna ta aga lasi ennast pikalt oodata, siis võeti kohe ühistants üles ja nii hoogsalt, et põrand värisesJ. Mina küll ei mäleta, millal ma viimati nii palju järjest tantsisin! Ja veel ilma meesteta!

 

Järgmisel hommikul peale mõnusat hommikusööki kogunesime taas meile eraldatud seminariruumi ja siis ootasid passitamist kübarad! See oli meiepoolseks üllatuseks Sakala naistele ning rõõmuga tõdesin, et sellise üllatusega ei lähe kunagi alt – me naised oleme alati valmis midagi uut selga, jalga või pähe proovima. Ja nii mõnigi leidis endalegi üllatuseks, et on täiesti valmis kübarat kandma! Hoidke alt, kui me ennast ükskord tõeliselt üles lööme;)!

 

Ülejäänud päev kulus protseduuridel käimisele ja omavahelisele suhtlemisele. Saime mõnuleda mullivannis, käsi parafiinis soendada ja seljamassaźi nautida. Peale lõunasööki oli aeg asjad jälle kokku pakkida ning tagasi koju veereda. Lisaks kehamõnudele sain jälle kaasa korraliku doosi naiskodukaitse energiat, mis mõjub alati kui värske sõõm allikavett ja kosutab kuni järgmise korrani. Loodan südamest, et  kõik teised lahkusid samasuguste tunnetega.

Kahelt poolt Eestit keskele kokku

Suured tänud Sakala ringkonna tublidele naistele – kutsuge meid jälle ;))!!!

FastLion CMS

Kahelt poolt Eestit keskele

Kahelt poolt Eestit keskele

Kõigepealt tuli aga laudade taga istet võtta ja tublisti tööd teha Niisiis, igaüks võis valida omale kastist meelepärase ja iseloomustava eseme, mille abil tuli lühidalt ennast tutvustada ja siis jagunesime gruppidesse 18.novembri pärastlõunal võttis Kaitseliidu tuliuus roheline buss mind koduväravast peale ja sõit läks lahti. Bussis olid juba teisedki Lääne ringkonna naised ja sihtkohaks Pärnu. Teise bussiga veeresid sinnapoole ka hiidlased. Kutse Pärnusse olime aga saanud Sakala ringkonna naistelt, kes taibukalt leidsid, et odavam on sõita pool teed kui terve ja nii me siis leidsimegi ennast spa-hotellist „Sõprus”, kus meid ootasid sõbrad Mulgimaalt.

Kahelt poolt Eestit keskele kokku

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse