Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Juuli – Naiskodukaitse keskkogu ja juhtide laager, Mini-Erna ja start... Juuli – Naiskodukaitse keskkogu Peale eriolukorda oli juuli juba tavapärane tegus kuu erinevate üritustega. Jakson, Noored Kotkad ja Naiskodukaitse pildipangast Militaarsport Võistlused ← Eelmine Juuni - valimised, Võidupüha ja matkamine Järgmine → Avinurme perepäev võistlusrohkes melus Juuli – Naiskodukaitse keskkogu ja juhtide laager, Mini-Erna ja start. . .

Juuli – Naiskodukaitse keskkogu ja juhtide laager, Mini-Erna ja start...

Kersti Altpere, Ave Paavo 31. juulil 2020

Peale eriolukorda oli juuli juba tavapärane tegus kuu erinevate üritustega.

Juuli – Naiskodukaitse keskkogu ja juhtide laager, Mini-Erna ja start...

Juulis toimus Naiskodukaitse keskkogu, mis pidi esialgu toimuma kevadel, koos juhtide laagriga. Kahepäevane üritus toimus Järvamaal Toosikannus. Keskkogul vaadati tagasi eelmisele aastale, kinnitati värskendatud Naiskodukaitse vormiriietuse ja eraldusmärkide kirjeldus ning kandmise kord ja ja staazimärgi kavand ja statuut. Samuti valiti uued liikmed kesksetesse ametitesse. Meie ringkonnast jätkab keskjuhatuses Ave Paavo ja revisjonikomisjoni liikmeks valiti Kristi Goldberg.

Juhtide laagris esinesid mälutreener Tauri Tallermaa ja Vahipataljoni ülem kolonelleitnant Margot Künnapuu. Toimusid erinevad võistlused. Kahjuks olid seoses eriolukorra järgsete piirangute tõttu osalejate arv piiratud.

Juuli – Naiskodukaitse keskkogu ja juhtide laager, Mini-Erna ja start...

Suve keskmine kuu algas aga hoopis Mini-Erna retkega, mille korraldas seekord Alutaguse malev. Esimesena läks rajala hoopis meie Naiskodukaitse nasikond, kelle ülesaane oli läbida rada nn 0-võistkonnana. Lisaks oli üks kontrollpunkt meie korraldada. Teemaks oli ohutushoid ja võistlejad pidid eristama vajalikud varud ebavajalikest. Samuti valmistati kõhutäidet meie liikmete poolt.

 

Tasa ja targu hakkasid tegevused uueti hoogu koguma. Toimusid koosolekud, motivatsiooniüritused, lasketreeningud ja noorte isamaalise hariduse programmi üritus. Laskepäeva Murus korraldas koormusmatka võistkond, kes startis juulikuu viimasel õhtul Naiskodukaitse koormusmatkale Viljandimaal. 

Juuli – Naiskodukaitse keskkogu ja juhtide laager, Mini-Erna ja start...
Stardis on Valeria Zjuzkova, Olga ©u¹trova, Jonne Rooma ja Leena Tammets.

Fotod: E. Jakson, Noored Kotkad ja Naiskodukaitse pildipangast

FastLion CMS

Juuli – Naiskodukaitse keskkogu

Juuli – Naiskodukaitse keskkogu

Juulis toimus Naiskodukaitse keskkogu, mis pidi esialgu toimuma kevadel, koos juhtide laagriga Kahepäevane üritus toimus Järvamaal Toosikannus Peale eriolukorda oli juuli juba tavapärane tegus kuu erinevate üritustega.

Juuli – Naiskodukaitse keskkogu ja juhtide laager, Mini-Erna ja start. . .

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse