Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Isetoimiv kursus – mis see veel on? Isetoimiv kursus – mis Naiskodukaitse käivitas oma järjekordse e-kursuse, seekord toiduhügieeni valdkonnast. E-kursus iseenesest ei ole Naiskodukaitses midagi uut, sest administreerimiskursus on saadaval juba aastaid, kuid antud kursus on eriline nii Naiskodukaitses kui Kaitseliidus, sest toimib pea täiesti ise. Kursuslased saavad ise valida aja ja tempo, millal kursust läbida, ka lõputest on isekontrolliv. Foto: Eha Jakobson E-õpe Toitlustamine ← Eelmine Järva naised ei lõpeta enne võistlemist, kui jalad on põlvedeni kulunud Järgmine → Valmimas on Naiskodukaitse arengukava Isetoimiv kursus – mis see veel on?

Isetoimiv kursus – mis see veel on?

E. Nõgu 29. sept. 2015

Naiskodukaitse käivitas oma järjekordse e-kursuse, seekord toiduhügieeni valdkonnast. E-kursus iseenesest ei ole Naiskodukaitses midagi uut, sest administreerimiskursus on saadaval juba aastaid, kuid antud kursus on eriline nii Naiskodukaitses kui Kaitseliidus, sest toimib pea täiesti ise. Kursuslased saavad ise valida aja ja tempo, millal kursust läbida, ka lõputest on isekontrolliv.

Kursuse materjalid on üles riputatud Iliase e-õppekeskkonda ja on nii loengute, videode kui ka multikate kujul. Kõik materjalid on koostatud  e-õppe instruktorite kursuse raames, koostajateks olid naiskodukaitsjad Ave Rallmann, Mariana Maasik, Riina Kütt ja Marilin Prants. Kursuse koostamist juhtis Nele Pernits Kaitseliidu Koolist. Korraga kursusel olevate isikute arv ei ole piiratud, samuti mitte läbimise aeg. See on oluline, sest kursuse peavad läbima kõik toitlustamisega seotud naiskodukaitsjad iga 3 aasta järel ja neid on üle 300.

 

Ühena esimestest läbis kursuse ka Naiskodukaitse esinaine Airi Tooming: „Kursuse läbinuna võin öelda, et õppimine e-keskkonnas oli igati lõbus ja inspireeriv. Tegemist ei ole kuiva "pilve laotud tekstiga", vaid sisaldab hulgaliselt õppimist soodustavaid interaktiivseid õppematerjale (loengud, multikad, videod, eneskontrolli küsimused jne). Tõenäoliselt võib küsida, kas e-kursuse puhul mitte kvaliteet ei kannata? Omast kogemusest võin öelda, et kindlasti mitte. Kuigi läbisin üsna süvenenult kogu kursuse sisuosa, ei olnud test kindlasti mitte liiga kerge ning pidin nii mõneski kohas oma ajurakke kõvasti pingutama. Kui ma poleks materjale läbi töötanud, siis poleks ma kindlasti ka testi sooritanud ja seega kursust läbinud.“

 

Kursuse sihtgrupp on kõik toitlustamisega seotud naiskodukaitsjad ja kaitseliitlased. Kursust lõpetava testi positiivselt sooritanule väljastatakse tunnistus Toiduihügieenikursuse läbimise kohta. 

Isetoimiv kursus – mis see veel on?
Naiskodukaitse Välikoka kursuse praktika Pitkal. Foto: Eha Jakobson

FastLion CMS

Isetoimiv kursus – mis

Isetoimiv kursus – mis

Kursuse materjalid on üles riputatud Iliase e-õppekeskkonda ja on nii loengute, videode kui ka multikate kujul Kõik materjalid on koostatud e-õppe instruktorite kursuse raames, koostajateks olid naiskodukaitsjad Ave Rallmann, Mariana Maasik, Riina Kütt ja Marilin Prants Naiskodukaitse käivitas oma järjekordse e-kursuse, seekord toiduhügieeni valdkonnast. E-kursus iseenesest ei ole Naiskodukaitses midagi uut, sest administreerimiskursus on saadaval juba aastaid, kuid antud kursus on eriline nii Naiskodukaitses kui Kaitseliidus, sest toimib pea täiesti ise. Kursuslased saavad ise valida aja ja tempo, millal kursust läbida, ka lõputest on isekontrolliv.

Isetoimiv kursus – mis see veel on?

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse