Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Inimese otsimise koolitus Inimese otsimise koolitus Naiskodukaitse Tartu ringkonnas toimus 3. juunil järjekordselt üks vahva ja liikmetele ning ringkonnale igati kasulik koolitus. Nimelt omandati nii teoreetilisi teadmisi kui praktilisi oskusi kadunud inimese otsimises. Õppuse viis läbi Kaitseliidu Tartu maleva noorem-instruktor srs Raivo Harak, kes on ise just selle ala instruktoriks ka õppinud. ← Eelmine Naiskodukaitse laskevõistluse tulemused Järgmine → Naiskodukaitse Tallinna ringkonna õppepäev Inimese otsimise koolitus

Inimese otsimise koolitus

8. juunil 2006

Naiskodukaitse Tartu ringkonnas toimus 3. juunil järjekordselt üks vahva ja liikmetele ning ringkonnale igati kasulik koolitus. Nimelt omandati nii teoreetilisi teadmisi kui praktilisi oskusi kadunud inimese otsimises. Õppuse viis läbi Kaitseliidu Tartu maleva noorem-instruktor srs Raivo Harak, kes on ise just selle ala instruktoriks ka õppinud.

Algul omandati teoreetilisi teadmisi tüüpilistest kadujatest, kadunud inimeste statistikast ja otsingutüüpidest. Seejärel mindi maastikule, kus äsjaõpitut kohe praktikas rakendati ja õppuse plaanis ettenähtult ka kadunud inimesi otsiti ja leiti. Otsimisel osalesid lisaks ka Eesti Politsei esindaja koos teenistuskoeraga. Osalejad jäid õppusega väga rahule ja eriti kiideti seda, et see on üks selliseid õppuseid, millel õpitu puhul võib reaalselt tunda, et see on midagi millele leidub ka päriselt vajadust ja kasutust. Kuna antud õppus viidi Tartu ringkonnas läbi esmakodselt ja see tõestas ennast hästi, siis tuleb sarnase suunitlusega õppuseid kindlasti ka edaspidi.
Inimese otsimise koolitus

FastLion CMS

Inimese otsimise koolitus

Inimese otsimise koolitus

Algul omandati teoreetilisi teadmisi tüüpilistest kadujatest, kadunud inimeste statistikast ja otsingutüüpidest Seejärel mindi maastikule, kus äsjaõpitut kohe praktikas rakendati ja õppuse plaanis ettenähtult ka kadunud inimesi otsiti ja leiti Naiskodukaitse Tartu ringkonnas toimus 3. juunil järjekordselt üks vahva ja liikmetele ning ringkonnale igati kasulik koolitus. Nimelt omandati nii teoreetilisi teadmisi kui praktilisi oskusi kadunud inimese otsimises. Õppuse viis läbi Kaitseliidu Tartu maleva noorem-instruktor srs Raivo Harak, kes on ise just selle ala instruktoriks ka õppinud.

Inimese otsimise koolitus

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse