Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Ilus aastalõpu-üritus Rapla ringkonnas Ilus aastalõpu-üritus Rapla ringkonnas 3. detsembril toimunud Rapla ringkonna aastalõpuüritus Järvakandis oli väga hästi organiseeritud. Naiste omavalmistatud toidud olid hõrgud ja erakordselt maitsvad. Aastat kokkuvõtvale üritusele kohaselt said pikema- ja lühema-ajalise väärtusliku panuse andmise eest Rapla ringkonna tegemistesse kõige tublimad liikmed ja toetajad tunnustatud järgnevalt: Liiliaristi IV klass Aive Küünarpuu Liiliaristi V klass Tiia Aasrand Küllike Kaljend Hõberist Eno Hermann Keskjuhatuse tänukiri Lemmi Võrahanso Rapla ringkonna tänukiri Ingrid Stahl Piret Tamm Mjr Meelis Pernits Kpt Argo Näkk Endel Kaasiku Politsei- ja Piirivalveameti Lääne prefektuur Meeneline tänu Kaja Heinsaar Ülle Hermann Ülle Joona Kristel Kesküla Liilia Kesküla Birgit Kuntu Aime Tuhkanen Triin Tähtla Merike Tüür Eve Valdre ← Eelmine Toitu kehale ja hingele Järgmine → Rapla jaoskond tõmbas aastal otsad kokku Ilus aastalõpu-üritus Rapla ringkonnas

Ilus aastalõpu-üritus Rapla ringkonnas

Ingrid Stahl 5. dets. 2011

3. detsembril toimunud Rapla ringkonna aastalõpuüritus Järvakandis oli väga hästi organiseeritud. Naiste omavalmistatud toidud olid hõrgud ja erakordselt maitsvad.

Hiie jaoskonna esinaine Rea oli teinud kogu oma perega ära suure töö. Tema poeg oli konferensjee, kes luges ette ka Hiie jaoskonna aseesinaise Katriine-Maria ja perekond Lichti ühisloominguna sündinud oodi naistele. Esinesid Viljandi Kultuuriakadeemia noored. Minulegi üllatuseks oli süntesaatori ja saksofoni kooslus väga huvitav vahelduseks igapäevasele "tümpsule".

Aastat kokkuvõtvale üritusele kohaselt said pikema- ja lühema-ajalise väärtusliku panuse andmise eest Rapla ringkonna tegemistesse kõige tublimad liikmed ja toetajad tunnustatud järgnevalt:

 

Liiliaristi IV klass

Aive Küünarpuu

 

Liiliaristi V klass

Tiia Aasrand

Küllike Kaljend

 

Hõberist

Eno Hermann

 

Keskjuhatuse tänukiri

Lemmi Võrahanso

 

Rapla ringkonna tänukiri

Ingrid Stahl

Piret Tamm

Mjr Meelis Pernits

Kpt Argo Näkk

Endel Kaasiku

Politsei- ja Piirivalveameti Lääne prefektuur

 

Meeneline tänu

Kaja Heinsaar

Ülle Hermann

Ülle Joona

Kristel Kesküla

Liilia Kesküla

Birgit Kuntu

Aime Tuhkanen

Triin Tähtla

Merike Tüür

Eve Valdre

 

FastLion CMS

Ilus aastalõpu-üritus Rapla ringkonnas

Ilus aastalõpu-üritus Rapla ringkonnas

Hiie jaoskonna esinaine Rea oli teinud kogu oma perega ära suure töö Tema poeg oli konferensjee, kes luges ette ka Hiie jaoskonna aseesinaise Katriine-Maria ja perekond Lichti ühisloominguna sündinud oodi naistele 3. detsembril toimunud Rapla ringkonna aastalõpuüritus Järvakandis oli väga hästi organiseeritud. Naiste omavalmistatud toidud olid hõrgud ja erakordselt maitsvad.

Ilus aastalõpu-üritus Rapla ringkonnas

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse