Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Harju naised Pitka mälestusmatkal Harju naised Pitka mälestusmatkal 15. veeruaril toimus taaskord admiral J. Pitka mälestuseks korraldatud rahvamatk ning sealt ei puudunud ka Harju ringkonna esindajad. Kose naised osalesid matkal aga juba 8. korda. ← Eelmine Kodutütarde ja Noorte Kotkaste Keila rühma näituse avamine Järgmine → Admirali vääriliselt Harju naised Pitka mälestusmatkal

Harju naised Pitka mälestusmatkal

Marge Ulm, Ave Nael 18. veebr. 2015

15. veeruaril toimus taaskord admiral J. Pitka mälestuseks korraldatud rahvamatk ning sealt ei puudunud ka Harju ringkonna esindajad. Kose naised osalesid matkal aga juba 8. korda.

Harju naised Pitka mälestusmatkal
Kose ja Saue jaoskondade naised õnnelikult fini¹is

Ilm soosis matkamist – ligi 20 km rajal sai tunda nii päikese soojust kui tuule külma käredust. Õnneks toetas tuul siiski selja tagant ning päike tegi kõigil palged roosaks. Rahvast oli mitusada ning oma esindusega olid väljas ka Harju ringkonna naised ning noored.

 

Pika raja poole peal pakuti sooja teed ja kosutavat pirukat ning finišis ootas rahvast toekas supp. 

 

Admiral J. Pitka mälestuseks korraldatud matka eesmärk on meenutada kuulsat Järvamaa meest ning ühtlasi propageerida liikumist ja tervisesporti.

FastLion CMS

Harju naised Pitka mälestusmatkal

Harju naised Pitka mälestusmatkal

Kose ja Saue jaoskondade naised õnnelikult fini¹is Ilm soosis matkamist – ligi 20 km rajal sai tunda nii päikese soojust kui tuule külma käredust Õnneks toetas tuul siiski selja tagant ning päike tegi kõigil palged roosaks 15. veeruaril toimus taaskord admiral J. Pitka mälestuseks korraldatud rahvamatk ning sealt ei puudunud ka Harju ringkonna esindajad. Kose naised osalesid matkal aga juba 8. korda.

Harju naised Pitka mälestusmatkal

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse