Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Harju naised Jõustruktuuride spordimängudel Harju naised Jõustruktuuride spordimängudel 26. 08-27. 08 toimusid Sillamäe Jõustruktuuride Spordimängud. Viimasel hetkel selgus, et Kaitseliidu ridadest puudub naiste tänavakorvpalli võistkond ning abi saamiseks pöörduti NKK poole. Koostöö Sport Võistlused ← Eelmine Matk Klooga Aedlinn- Kloogarand Järgmine → Keila Käbi tuleb taas Harju naised Jõustruktuuride spordimängudel

Harju naised Jõustruktuuride spordimängudel

Riina Laherand 8. sept. 2016

26.08-27.08 toimusid Sillamäe Jõustruktuuride Spordimängud. Viimasel hetkel selgus, et Kaitseliidu ridadest puudub naiste tänavakorvpalli võistkond ning abi saamiseks pöörduti NKK poole.

Harju naised Jõustruktuuride spordimängudel
Harju naised Jõustruktuuride spordimängudel

Üleskutsele vastasid neli tublit Harju ringkonna naist: Jaanika Kindlam, Kristi Mets (mõlemad Harku jsk), Lilian Kivest (Männiku jsk) ja Riina Laherand. 

 

Laupäeva hommikul kell 7.00 kohtusime Ülemiste keskuse parklas ja võtsime suuna Ida-Virumaale. Rakvere linna veerelt võtsime veel neljanda palluri peale ning kell 9.30 olime Sillamäel. Mängud olid juba täies hoos, sest eelmisel päeval oli palju võistlusi-jõukatsumusi ja õhtul oli olnud ka meeleolukas pidu ansambel „Kukerpillid“ saatel.

 

Kaitseliidu poolt tervitas meid Indrek Roos, kes jagas meile välja ka uhked täiesti uued võistlusvormid. Võistlused algasid kell 10.00 ning esimestena olid meie vastaseks EMTA naised. Selle mängu andsime vastastele kergelt ära, sest hetkeks tundus meile kõigile, et pole sellist pallimängu kunagi mänginudJ. Teine kohtumine oli PPA-ga, kus pallimäng hakkas juba korvpalli meenutama, kuid pidime ikkagi vastase paremust tunnistama. Kolmas mäng oli Kaitseväe naiste vastu ja siin me enam ei saanud endile kaotust lubada ning võtsimegi võidu. Kuna naiskondi oli napilt, siis saime oma ülesandega varakult lõpule. Ja kui juba nii kaugele tuldud, siis tegime ka Sillamäe linnas väikese ekskursiooni. Ilm oli suurepärane ning üllatusi ja äratundmisrõõmu jagus küllaga.

 

Kokkuvõtvalt olime tublid, kui arvestada asjaolu, et Kristi ja Lilianiga kohtusin ma esmakordselt ning Jaanikaga saime tuttavaks Valgas võistlustel ning ilma kordagi koos mängimata saime hästi hakkama. Ka e-kirja teel tulnud tunnustus otse Kaitseliidu ülemalt endalt, andis kinnitust, et olime väga tublid. 

 

Harju naised Jõustruktuuride spordimängudel

FastLion CMS

Harju naised Jõustruktuuride spordimängudel

Harju naised Jõustruktuuride spordimängudel

Üleskutsele vastasid neli tublit Harju ringkonna naist: Jaanika Kindlam, Kristi Mets (mõlemad Harku jsk), Lilian Kivest (Männiku jsk) ja Riina Laherand Laupäeva hommikul kell 7 26.08-27.08 toimusid Sillamäe Jõustruktuuride Spordimängud. Viimasel hetkel selgus, et Kaitseliidu ridadest puudub naiste tänavakorvpalli võistkond ning abi saamiseks pöörduti NKK poole.

Harju naised Jõustruktuuride spordimängudel

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse