Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Eesti kohalike omavalitsuste juhid annavad veteranidele au Eesti kohalike omavalitsuste juhid Naiskodukaitse üleskutsel ning abil on saanud sinililled rinda ja võimaluse Sinilillekampaania raames veterane toetada Eesti kohalike omavalitsuste juhid. Heategevus Sinilillekampaania ← Eelmine Naiskodukaitse juhid pidasid aasta tähtsaimat koosolekut Järgmine → Tartu linn kutsus naiskodukaitsjad vaktsineerimiskeskusesse appi Eesti kohalike omavalitsuste juhid annavad veteranidele au

Eesti kohalike omavalitsuste juhid annavad veteranidele au

23. aprillil 2021

Naiskodukaitse üleskutsel ning abil on saanud sinililled rinda ja võimaluse Sinilillekampaania raames veterane toetada Eesti kohalike omavalitsuste juhid.

Eesti kohalike omavalitsuste juhid annavad veteranidele au
Eesti linnade ja valdade liidu juht ja Tallinna Linnavolikogu esimees Tiit Terik ja naiskodukaitsja Jaanika Kindlam (Foto: Jukko Nooni)

Naiskodukaitse ja Eesti Vigastatud Võitlejate Ühing kutsuvad igal aastal aprillikuus inimesi kandma Sinilille rinnamärki kaitseväe ja Kaitseliidu veteranide ja nende lähedaste tunnustuseks. Tänasel veteranipäeval avaldas Naiskodukaitse oma Facebooki lehel galerii enam kui 70 fotoga omavalitsuste juhtidest, kes on kampaaniaga liitunud. Kehtivate piirangute tõttu ei ole mõned juhid veel saanud võimalust kaasa lüüa, kuid on seda tegemas lähiajal.

 

Naiskodukaitse esinaine Airi Tooming sõnab, et tal on erakordselt hea meel, et Anname au! kampaaniaga on liitunud lisaks presidendile ja valitusliikmetele pea kõik omavalitsusjuhid üle Eesti. “See näitab, et veteranide tunnustamine ning riigikaitse laiemalt on tõesti au sees igal tasandil. Tänan kõiki linna- ja vallajuhte, kes kampaaniaga liitusid ning oma panuse andsid,” lisas Tooming.


Tänavu aitavad Sinilillekampaania annetused Narva Haiglal soetada vajalikke seadmeid, MTÜ-l Peaasjad jätkata tegevust vaimse tervise edendamisel, Viljandi linnal rajada välijõusaali ning Eesti Invaspordi Liidul arendada erivajadustega inimeste sporti.

 

Sinilille sümboolikat saab soetada ja seeläbi annetada Eesti Vigastatud Võitlejate MTÜ-le naiskodukaitsjate kaudu üle Eesti, lisaks ka mitmetes müügipunktides, sealhulgas kontaktivabalt Selveri, Apotheka, Petcity, Apollo või Karupoeg Puhhi e-poest tellides. Koostöös Itella Smartpostiga saab kampaaniatooteid soetada tellides toote otse postiautomaati www.annameau.ee kodulehelt. Sinilille on lisaks e-poodidele võimalik soetada ka Selverist, Apothekast, PetCityst ning R-Kioskist.

Eesti kohalike omavalitsuste juhid annavad veteranidele au

FastLion CMS

Eesti kohalike omavalitsuste juhid

Eesti kohalike omavalitsuste juhid

Eesti linnade ja valdade liidu juht ja Tallinna Linnavolikogu esimees Tiit Terik ja naiskodukaitsja Jaanika Kindlam (Foto: Jukko Nooni) Naiskodukaitse ja Eesti Vigastatud Võitlejate Ühing kutsuvad igal aastal aprillikuus inimesi kandma Sinilille rinnamärki kaitseväe ja Kaitseliidu veteranide ja nende lähedaste tunnustuseks Tänasel veteranipäeval avaldas Naiskodukaitse oma Facebooki lehel galerii enam kui 70 fotoga omavalitsuste juhtidest, kes on kampaaniaga liitunud Naiskodukaitse üleskutsel ning abil on saanud sinililled rinda ja võimaluse Sinilillekampaania raames veterane toetada Eesti kohalike omavalitsuste juhid.

Eesti kohalike omavalitsuste juhid annavad veteranidele au

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse